М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Pasha2322
Pasha2322
07.03.2022 17:39 •  Литература

Написать риторический рассказ про воспитание в семье

👇
Ответ:
vladsmolin4554
vladsmolin4554
07.03.2022
Матушка Галина Филипповна Соколова – удивительный светлый человек. Вдова известного московского священника Феодора Соколова, вот уже 7 лет она одна растит 9 детей. Старшие ее дочери уже замужем, растят своих детей, старший сын служит в армии. Наверное, немного было легких дней в жизни матушки: при жизни о.Феодора, поднявшего не один большой приход, все его силы уходили на созидание храма Божия, в доме часто не было денег. С уходом батюшки осиротел приход, но и в самые тяжелые дни матушка находила силы утешать одобрять.
4,5(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

З образом дикого коня нерозривно пов’язаний і образ України, яка постає вільною країною, що повинна рухатися у майбутнє. Автор пише, що це „ дика країна”, у якій „ дикі степи”,” дикий праліс”,” дика площіна”. У поемі створюється емоційний, романтичний образ України, що є вільною, але ще не освоєною землею. Картини пейзажів змальовують „ дику природу”, зображення якої теж має символічне значення. Бурхливі потоки, потужні хвилі, сильні вітри уособлюють пристрасті, що охопили самого героя. Вороння символізує смерть. Степ - вільнолюбивий дух Мазепи. Буйний чагарник, ліс – перепони на життєвому шляху героя. Вечірній холод, морок, тьма, ридання вітру, похмуре небо підсилюють страждання Мазепи. Ранок, біла мла, схід сонця є символами надії.

Відома українська дослідниця С. Павличко писала: „ Образ України в поемі складається з деталей портрета й натури самого гетьмана, з романтичних картин природи і навіть з образу дикого, необ”їждженого коня, який приніс Мазепу на Україну, діставшись своєї землі , почувши іржання рідних табунів,

падає мертвим»

Мазепа і Україна

Поему «мазепа» д. байрон будував у вигляді ліричної сповіді. Автор з прихильністю ставиться до гетьмана Мазепи.

Твір розпочинається з перемоги на війні, російського війська під Полтавою. Втомлений Карл ХІІ зупинився перепочити в лісі, до нього приєднався Мазепа. Але перед тим як відпочити, мазепа попіклувався про коня «Обійняв свого коня, за шию, наче той рідня..». король здивований таким ставленням до коня.

Д. байрон описує Мазепу, як стійкого духом борця за свободу, за незалежність не шкодуючи своїх сил і тіла. Але є ще один цікавий факт про закоханість Мазепи до заміжньої жінки Терези. Як тільки чоловік дізнався про таємні зустрічі Мазепи та Терези, він жорстоко його покарав. На той час, ще юнака Мазепу прив*язали до дикого коня і випистили в поле. Змучений муками він впав, але його знайшли козаки і врятували.

Джордж Байрон в поемі жив багато образів символів. Дикого коня, як символ вільної України, яка повинна рухатися в майбутнє.

Мені дуже приємно усвідомлювати, що найвідоміші і найпопулярніші світові письменники приділили настільки пильної уваги у своїх творах саме мою батьківщину. Байрон був явно небайдужий до долі української землі, українського народу .

4,5(68 оценок)
Ответ:
Boba35
Boba35
07.03.2022

Но обратимся к личности Карла XII, правившего в Швеции с 1697 по 1718 годы. Его мечтам о превращении Балтики во внутреннее шведское озеро мешает его молодой ровесник – Петр. Пушкин очень лестно отзывается о Карле, называя его «воинственным бродягой». Карл, закаленный в десятках военных походов, понимает, что победить Россию можно, лишив ее пищи. Поэтому шведский император устремляется на Украину, где, к тому же, находит себе союзника – казачьего гетмана Мазепу.

Образ и характеристика Карла 12 в поэме Полтава Пушкина

4,8(8 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ