М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
qqmir
qqmir
25.05.2021 18:06 •  Литература

Нужны ли в наше время сострадание и милосердие?

👇
Ответ:
MEhelpYOU
MEhelpYOU
25.05.2021
Конечно нужны. Сострадание людям, которые нуждаются в при этом человеку который или же сострадает отлаживаются хорошие мысли, поднимается настроение и он понимает, что такое зло и добро.
Милосердие почти тоже самое, что и сострадание.
4,7(24 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Дамир0001
Дамир0001
25.05.2021

2г (Пісні Марусі Чурай "Засвіт встали козаченьки", "Віють вітри, віють буйні","Ой не ходи ,Грицю... ")

3 В

4.в  Поет — головний герой "Давньої казки" Лесі Українки — шкільний твір, приклад учнівського твору).

5г (З дитинства: дощ — Василь Голобородько,)

6а (Іва́н Карпе́нко-Ка́рий (справжнє прізвище — Тобілевич)

2.Г

3. Що ж це за ціна, якою вимірювалася споконвічно бажана людством воля? Це - власне життя! Коцюбинський доводить, що життя дорівнює волі, а волю можна виборити лише життям. І це стосується не тільки героїв оповідання - Остапа та Соломії, здатних на все заради волі. Я вважаю, що в їх образі письменник узагальнив увесь поневолений український народ, який вже ставав на революційний шлях. У уяві М. Коцюбинського поневолене селянство - це вже не "віл у ярмі". Саме для того, щоб показати "жевріння іскри у попелі", автор насичує оповідання показом тієї ціни, тих жахливих пригод, які на кожному кроці чекали на втікачів від панського ярма, коли "почуття дійсності втрачалося".Найвищу ціну заплатили герої М. Коцюбинського за волю, за щасливе життя. Сум і відчай наповнює душу після прочитання твору. Але, незважаючи на трагічну кінцівку оповідання, автор возвеличує волелюбність рідного народу, для якого шлях до щастя - це самовіддана боротьба за волю та незалежність.

4.Ні не можна тому що справжній князь знав би що смерті одного дракона буде людям замало і тому що справжній друг буде робить все для того, щоб ти жив і не потрапив в якусь халепу.

5.Вітька Горобець цитатна характеристика Неповних 14 років Вітька — високий, худий, з рідким білявим чубчиком — не міг і хвилини спокійно всидіти на місці. Запальний і рвучкий, швидкий… Він вродився балакучий, як сорока, може годинами безугавно тріскотіти.  Перше хвилювання потроху зникає. До хлопця знову повертається здатність мислити, говорити.  Вітька все кружляє й кружляє між вербами. На ньому нові (сині в смужечку) штани й жовті рипучі черевики. Рукава білої сорочки по-парубочому закачані по лікті. На голові — бокс (таки домучив клятий Левонтій!), білявий чубчик непокірно стовбурчиться.  Хлопцеві так хочеться утнути щось героїчне, щось таке лицарське. Безперечно, на очах у дівчини. Щоб побачила, який він сміливий та відважний.  — Ой, який же ти замурзаний! — сплеснула руками.— І вуха у сажі, герою ти мій сміливий, орлику відважний! Ти, мов той лев, накинувся на вогонь. 

1.Твір "Місце для дракона актуальний для сьогодення тому, що він написаний  саме для сьогодення і саме про наш народ. Про народ, сили якого підупадають, якщо йому нема кого проклинати. Про народ ліриків, а не воїнів. Про юрбу, яка "об’єднана мовою, вишиванками й піснями про безсмертя". Твір цей не втрачає своєї актуальності і в наш час. Він учить нас, що зі злом, несправедливістю треба боротися, але так, щоб не скоїти ще більшого зла, бо далеко не всіма шляхами можна дійти праведного діяння. І ніколи неправда не може бути на благо людині. Гіркий досвід героя роману вчить нас: не можна побудувати справедливості неправедними діями, не можна стати щасливим на нещасті інших. Лише з добра можуть вирости зернятка добра, а зло породить ще більше зло. Але і добро слід робити чистими руками, не заплямованими людською кров’ю. Ця повість підштовхує до серйозних роздумів, переосмислення цінностей, підштовхує з’ясувати для себе, що є добро, а що – зло, яку величезну цінність має людське життя, яке не маєш права зганьбити й відібрати. Твір змушує нас замислитись і над загальнолюдськими проблемами: чи може зло породити добро, чи кожен гріх можна спокутувати, що керує вчинками окремих людей?

Объяснение:

4,8(61 оценок)
Ответ:
zavirohinoleksa
zavirohinoleksa
25.05.2021
Удивительное чудо природы – радуга. Учёные называют её длинным и малопонятным словом - метеорологическое явление. А я пытаюсь понять,- кто же смог нарисовать такой огромный аккуратный мост?

Ну, положим, её нарисовали. Но ведь радуга появляется так быстро, словно её где-то прятали, и, в нужный момент просто сняли с неё волшебное покрывало, чтобы явить её миру. Наверное, радуги рисуют какие-нибудь феи-художницы и расставляют их в разных точках планеты. А краски у них несмываемые, потому что дождик постарается быстренько всё смыть.

Почему же радуга появляется только тогда, когда идёт дождик? Я посмотрел в окно,- на улице пасмурно и крупные капли воды начинают барабанить по крышам. Как ни старался, я не мог найти радугу. Неужели она появляется по какому-то своему расписанию? Или, может, феи не успели закончить работу вовремя, и теперь мы остались без радуги?

Я решил поискать ответы на вопросы в энциклопедии о природе. И что я узнал? Оказывается, радугу можно увидеть только тогда, когда встречаются вместе дождик и солнце. Трудолюбивые капельки воды подставляют свои бока под солнечный свет и, таким образом, приобретают цвет.

Вдруг на стол ко мне прыгнул солнечный лучик. Распахнув окно, я заметил, что дождик ещё не закончился, а солнышко уже выглянуло из-за тучи. Напротив него красовался огромный разноцветный мост. Я внимательно пригляделся: цветов оказалось семь. Чуть выше первой радуги появилась вторая. Я не мог наглядеться на чудо природы.

Я представил, что, будь у радуги лестница, дети со всех дворов сбегались бы к разноцветной горке и вставали в очередь. А если посмотреть с радуги вниз, то лес покажется мохнатым ковром, а поле – зелёным листком бумаги. Самым интересным было бы увидеть солнце поближе. Неужели оно и вправду больше, чем мы привыкли его видеть?

Какая же польза от радуги? Ведь не может природа даром тратить свои силы на такой шедевр! Я думаю, что радуга символизирует надежду. Надежду на лучшее. Если человеку грустно, а на улице пасмурно и идёт дождь, то он начинает грустить вдвойне. И тогда на приходит Вселенная. Из-за чёрной тучки выглядывает солнечный луч и рисует радугу прямо в небе. Кажется, сам Бог подсказывает нам, что всё будет хорошо.
4,7(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ