Объяснение:
Відповідь:Кохання це велике почуття, яке може охопити кожного, але не всі зможуть відчути справжню силу кохання. Кохати – це значить розуміти кохану людину лише за поглядом, бажання бути поряд.
В класичній та сучасній літературі та кінематографі безліч прикладів, що описують справжнє кохання: ” Пурпурові вітрила ” О. Гріна, “Майстер та Маргарита” М. Булгакова, поезія Т. Шевченка та Л. Українки, Пастернака та Шекспіра. Цей перелік можна продовжувати нескінченно і в кожному творі сила кохання штовхає людей на безумні та героїчні вчинки.
Герої творів про любов заради кохання здатні витримати навіть найважчі випробування аби бути поряд з коханим чи коханою. Лише взаємне кохання робить людей щасливими.
А розтавання лише загострюють почуття. І якщо це справжнє кохання, то воно витримає випробування і розлукою, і відстанню.
Але, нажаль, буває нещасливе кохання без взаємності. Це справжнє випробування для того хто кохає. Кохання здатне змінити людину. Для коханої жінки чоловіки з прадавніх часів ішли на доблесні вчинки.
Чоловіки змагаються за руку коханої дівчини. Саме жінка зможе вибрати найбільш достойного на її погляд чоловіка.
Подробнее - на -
ОбъСент-Екзюпері Антуан де
(1900-1944)
Відомий французький письменник, репортер, дитяча мрія якого — стати авіатором — здійснилась: він служить льотчиком у Касабланці, перевозить пошту до Північної Америки, деякий час працює технічним директором авіакомпанії в Аргентині, служить у військовій авіації під час Другої світової війни. Отримав декілька поранень, але постійно залишався у лавах авіаторів. Сент-Екзюпері став легендою Франції, він загинув під час бойового вильоту 31 липня 1944 р. У першому романі "Південний поштовий" (1929) письменник протиставляє світові дорослих людей світ дитинства. Цей мотив звучить і в його "Записних книжках", і в "Планеті людей", і в "Військовому льотчику", і в "Цитаделі". Особливо це протиставлення відбито у "Маленькому принці". Ця філософська казка стала синтезом роздумів письменника про щастя, сенс людського існування. Герої Антуана де Сент-Екзюпері — люди дії, вони відповідальні, чесні, порядні; твори письменника сповнені ліричним, філософським, гуманістичним пафосом.яснение:
рассказ от лица девочки, которая в результате родовой травмы, должна была вырасти неполноценным человеком. Мама - крепкий специалист по охране окружающей среды, папа - несостоявшийся художник, экскурсовод в музее. Мамина мама, дающая руководящие указания по телефону. И любимая бабушка - папина мама Ася, которая отправляла ее сбегать за почтой, не обращая внимания на то, что заплетаются ноги, которая учила ее скороговоркам, когда врачи говорили, что ее надо учить коротким фразам, которая всегда воспринимала ее всерьез, которая берегла ее тайны. И которая сделала из девочки нормального, полноценного человека. И в результате выздоровления стала не нужна маме. И мама решила разменять квартиру. Девочка оставляет родителям записку о том, что будет той частью имущества, которая по разделу отойдет бабушке, и приходит в суд, чтобы поговорить с судьей. И наблюдает там аналогичный судебный процесс, как взрослый мужчина, раб своей жены-хабалки, пытается разъехаться с пожилой матерью. И вспоминает всю свою жизнь с бабушкой. За девочкой приходит папа, ведет ее домой, а бабушка уехала в деревню, на родину, где похоронена ее старшая сестра Маня, которая в свое время вырастила саму бабушку и рядом с которой она хотела бы лежать...