М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Настя0330
Настя0330
27.04.2023 19:12 •  Литература

Вчём сходство и различие приданий и народных сказок?

👇
Ответ:
katyaklimovich
katyaklimovich
27.04.2023
Сказки пишутся по своим законам. Предания по своим. Художественное своеобразие сказок может содержать постоянные эпитеты, волшебные слова, числа, повторы. Сказки имеют зачин и концовку, у них схематичные герои, разделенные на добрые и злые, и они не меняются местами. Сказки - это вымысел, который содержит народную мудрость в общем виде. Предания - это истории о реально происходящих событиях, живших реальных людях. О них слагались истории, которые потом приукрашивались на манер сказок, но суть в них оставалась реальной, и следы пребывания человека на земле все равно остаются. В преданиях указывается конкретное место действия, когда в сказках вы услышите абстрактное условное обозначение. Герой предания всегда будет иметь личностные характеристики, а герой сказок схематичен, и его характеристики кочуют из сказки в сказку.
4,6(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Tavus1980
Tavus1980
27.04.2023
Достоевский "Униженные и Оскорбленные" есть тема, даже подтема "Честь и бесчестье". Князь обесчестил и осквернил Ихменевых, оклеветав их семью. И вообще, в книге князь показан как бесчестный человек, в то время, как главные герои люди чести. Дружба и вражда показаны хорошо в книге более популярной писательница Рейчел Мид "Академия Вампиров" между девушками Розой и Лиссой. "Любовь и разум"...Может, можно было бы назвать книгу Эрих Мария Ремарка "Триумфальная арка"? Роман потрясающий. Главный герой Равик и он разумом, умом он понимает, когда отношения заходят в тупик, но из-за зову сердца не всегда может поступить как надо. Опыт и ошибки - "Пятьдесят оттенков серого" :D Победа и поражение, может, если хорошенько задуматься, то можно назвать роман Пауло Коэльо "Алхимик". Парень, который ищет своё сокровище и в конце вроде терпит неудачу, но получается, что сокровище всё время было рядом с ним.
4,5(78 оценок)
Ответ:
annamoskalenko11
annamoskalenko11
27.04.2023

1) Найголовнішого очима не побачиш. Треба цінувати те що у тебе вже є. 

2)Діти завжди прагнуть швидко стати дорослими. Діти бажають незалежності та самостійності, щоб обирати свій шлях, будувати власне життя. Але надходить час — і дорослі мріють хоч на годину повернутися у дитинство, причому не тільки заради відпочинку від скрутних обставин, важкого обов'язку. Вони хочуть почути надійний захист батьків, поринути у тепло спогадів. Вони припадають, мов до джерела цілющої води, до свого дитинства, коли віриш у чудо, дивишся на світ не затьмареними буденністю очима, сприймаєш навколишнє щиро й відверто, коли ще не навчився брехати й змовчувати і живеш не здоровим глуздом та розрахунком, а серцем. Завмираючи, повертаються до такого знайомого задерикуватого хлопчика із здертими колінками або до дівчинки з кісками, немовби перевіряючи себе: який ти, чи зберіг чистоту душі й віру в добро, чи витримаєш їхні нескінченні "чому" та "як" і вимогливий, непідкупний погляд? Чи схвалить він тебе — себе, дорослого? Чи не втратив ти змогу розуміти його — себе — дитину? 

Діти зневіряються у змозі деяких дорослих розуміти їх, перестали ділитися своїми проблемами та мріями, стали ховати, мов від чужаків, вогник свого яскравого життя. 

Безперечно, у наш час космічних швидкостей і майже розумних механізмів можна все пояснити й розрахувати, не залишити жодної таємниці у світлі неонових ламп, посміятися з наївної віри в Діда Мороза. Але так добре й тепло на душі при мерехтливому вогнику свічки, що зберігають рожеві дитячі долоні, так чудово почути музику вітру й розмову далеких зірок! 

Тож нехай поринуть зі сторінок книги мрії та напівзабуті дитячі враження, нехай знову стануть поруч вічні цінності. 

Якось радісно і вдячно зустрічаєш на перших сторінках книги "удава, що проковтнув слона" — як перевірку на своє справжнє, не зверхнє розуміння світу, посміхаєшся скриньці з дірочками, де живе найкращий у світі баранець. По-доброму посміхаєшся присвяті книги з поясненням і виправленням автора — присвяті другові, "коли той був маленьким"... 

Хлопченя з блакитними очима та золотавим волоссям своїм серйозним проханням владно втручається у наше життя, як добра казка, що приходить на до у скрутну хвилину, як цілюща вода дитинства, що очищає душу. Він дасть надію та сили, які відкривають у пустелі криниці, які дарують зорі, що можуть дзвінко сміятися. 

4,7(3 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ