М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
hehfnfifn
hehfnfifn
27.10.2022 18:17 •  Литература

Каким показан в былине садко ? ( полное описание и характер)

👇
Ответ:
manechka2407
manechka2407
27.10.2022
Герой російського билинного епосу. Билина про нього відноситься до новгородському циклу билин. Виникнення новгородських билин дослідники датують XII століттям, часом занепаду Київської Русі та розквіту Новгорода. Новгород був найбільшим торговим містом
Герой новгородської билини Садко – не воїн-богатир, а купець. Був він перш бідний, мав з усього добра тільки «гуслі звончатих», з якими хаживал на бенкети звані, веселив народ. За його майстерність пісняра подарував йому Морський цар три рибки-золоті пера. Закупив на них Садко товару видимо-невидимо, став він багатим гостем-купцем пана Великого Новгорода…
Билина складається з трьох частин, які зустрічаються і в якості самостійних билин. У найбільш древній частині билини розповідається про перебування Садко в підводному царстві. Цей сюжет перегукується з міфам про подорож героя в «інший світ». Такі міфи зустрічаються у всіх народів. У міфах багатьох народів зустрічається і образ співака-музиканта, що зачаровує своєю грою все живе і неживе. Розповідь про те, як Садко розбагатів за до золотих риб, подарованих йому Морським царем, в билину був включений пізніше. Деякі билин в цій частині билини говорять не «Морський», а «Водяний» цар. Самої пізньої частиною билини є колоритний розповідь про те, як Садко намагався «повикупіт’ усі товари новгородські».

Деякі дослідники вважають, що у билинного Садко був реальний прототип – багатий новгородец Садко Ситініч, згаданий у літописі у зв’язку з тим, що він в 1167 році побудував в Новгороді кам’яну церкву в ім’я Бориса і Гліба.
4,4(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
GEgor004
GEgor004
27.10.2022

АСТИНА ПЕРША    Кінь на дзвіниці    Вовк, запряжений у сани    Іскри з очей    Дивовижне полювання    Куріпки на шомполі    Лисиця на голці    Сліпа свиня    Як я спіймав кабана    Незвичайний олень    Вовк навиворіт    Скажена шуба    Восьминогий заєць    Чарівна куртка    Кінь на столі    Півконя    Верхи на ядрі    За волосся    Бджолиний пастух на ведмеді    Перша подорож на Місяць    Покарана жадібність    Коні під пахвами, карета на плечах    Відталі звуки     ЧАСТИНА ДРУГА    Буря    Між крокодилом і левом    Зустріч з китом    У рибячому череві    Мої чудові слуги    Китайське вино    Гонитва    Влучний постріл    Один супроти тисячі    Людина-ядро    Серед білих ведмедів    Друга подорож на Місяць    Сирний острів    Кораблі, поглинуті рибиною    Сутичка з ведмедем

Объяснение:Я не знаю украинский язык ,поэтому нашла через интернет

4,5(3 оценок)
Ответ:
sab435
sab435
27.10.2022
По дороге в крепость Петр попадает в караул Пугачева и его ведут на допрос. Гринев честно обо всем рассказывает о своих планах смутьяну и говорит, что он волен сделать с ним, что угодно. Советники-головорезы Пугачева предлагают казнить офицера, но тот говорит, «миловать, так уж миловать».

Вместе с разбойничьим атаманом Петр едет в Белгородскую крепость, в дороге они ведут беседу. Мятежник говорит о том, что хочет идти на Москву. Петр в сердце жалеет его, упрашивая сдаться на милость государыне. Но Пугачев знает, что уже поздно, и говорит, будь что будет.
4,8(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ