Антиутопія Орвелла про жахіття тоталітаризму шокує, як і раніше. І перше, що змушує здригнутися, це впізнавання: впізнавання того, що він описує.
Двомислення, новомова, поліція думок, міністерство любові, що завдає болю, вганяє у відчай та знищує інакодумців, міністерство миру, яке розпалює війни, роботи-письменники, що продукують порнографічну літературу для відволікання мас.
Орвелл відкрив нам очі на те, як функціонують тоталітарні режими.
Втім, мабуть, найбільш жахливою рисою антиутопічного світу Орвелла є методичне викривлення мови і позбавлення її сенсу. Тоталітарний режим прагне викорінити слова, які втілюють ідеї та почуття.
Справжній ворог тиранії - це реальність. І тирани з усіх сил намагаються завадити розуміти справжній світ, замінюючи його фантомами і брехнею.
Объяснение:
Його погляди на феміністок (хоч і не жінок), вегетаріанців та інші соціальні групи навряд чи пройшли би випробування сьогодні. Він був людиною із твердими переконаннями.
Він не прагнув багатства, віддано боровся за те, що вважав правильним, великодушно ставився до інших письменників. І намагався бачити світ таким, який він є.
Він був затятим нонконформістом, і жодна наша спроба докопатися до негативних рис його особистості не увінчалася успіхом. Його цілісність дійсно вражає.
отец-парикмахер пытается обучить сына своему ремеслу, но тот считает, что он ещё слишком молод
Смерть отца. Мартин впервые берет ножницы в руки и теряет всех клиентов.
Встреча с прекрасной незнакомкой. Мартин влюбился и ищет таинственную девушку.
Мартин решает стать мастером своего дела и идёт учиться парикмахерству
Мартин становится чудесным парикмахером, создаёт парик из волос незнакомки и возвращает своих клиентов.
Прическа для рыжеволосой девушки перед королевским балом и перед встречей с принцем.
Встреча со старухой и появление прекрасной незнакомки
Объяснение: