М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
layci
layci
11.11.2020 16:51 •  Литература

20 ! в рассказе "бежин луг" мальчиков называются то "россказнями", то "преданиями", то "поверьями". современные фольклористы отнесли бы их к жанру "былички". соотнесите определения и жанры, упомянутые в рассказе. 1)россказни 2)предание 3) быличка 4) поверье надо сопоставить один вариант ответа с одним словом 1) убеждения основанные на суеверных представлениях 2)рассказ об событии или герое) 3) о встрече расказчика с нечистой силой 4) вымышленный неправдоподобный рассказ

👇
Ответ:
Денис56545
Денис56545
11.11.2020

россказни-вымышленный неправдоподобный рассказ

быличка- история о встрече расказчика с нечистой силой

предание- рассказ о

поверье-убеждения основанные на суеверных представлениях

Из фоксфорда?

4,5(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SteeISeries
SteeISeries
11.11.2020

Объяснение:

Червоні вітрила входять у наше життя з повістю-казкою Олександра Гріна. Червоні вітрила - це висока, світла мрія, нові блискучі далі, що кличуть нас вперед, до кращого, більш цікавого життя.

Герой твору А. Гріна «Червоні вітрила» Артур Грей стверджує, що чудеса можна і потрібно робити своїми руками. Я повністю згодна з ним. Мрія для людини має велике значення. За великим рахунком, все, що створено людьми, є плід їхньої мрії. Кораблі і субмарини, літаки і ракети спочатку існували лише у мріях. І тільки пізніше, розумом і працею людей мрії, втілювалися в життя. Але мріяти можна по-різному. Можна просто плекати мрію про краще життя, нічого не роблячи для її здійснення, а можна напружено працювати, наближаючи заповітну мету.

У мене, як і у всіх людей, є своя мрія. І нехай вона не настільки велика і значуща, як, скажімо, відкриття нової планети або зірки, але для мене вона найзаповітніша. Я хочу стати лікарем. Мрію теж робити своїми руками чудеса , лікувати людей, повертати їм здоров'я, щоб не обірвалася тонка лінія їхнього життя. Кажуть: не сотвори собі кумира. Але в мене вони є. Це і великий хірург М. Пирогов, кардіологи М. Амосов і Л. Мала, офтальмолог С. Федоров. Хіба вони не творили своїми руками чудеса, повертаючи життя і здоров'я іноді безнадійно хворим людям? Не шкодуючи себе, віддавали всі свої знання, сили, вміння і талант людям? Все їх життя було справжнім подвигом, до останніх днів свого життя кожен з них творив чудеса, змушував битися хворе серце, повертав зір.

Саме таким майстерним лікарем мрію стати і я. Я розумію, що для цього потрібно багато знати, вміти, довго вчитися і вдосконалюватися у своїй професії, але я буду до цього прагнути.

Нещодавно в нашій школі померла від важкої невиліковної хвороби дівчинка-одиннадцятиклассниця. Попереду в неї могло б бути довге цікаве життя. Були і в неї свої мрії і бажання. Але смерть обірвала їх. А я ще більше впевнилася у правильності своєї мрії - присвятити себе людям, порятунку їхнього життя. Можливо, мені вдасться коли-небудь створити свої ефективні методи лікування, ліки, які до врятувати життя багатьом безнадійно хворим людям. Я дуже хочу добитися цього. А якщо дуже хотіти - все неодмінно збудеться. Вірю: корабель з червоними вітрилами моєї мрії, що підганяються вітром моєї цілеспрямованості, обовязково досягне берега.

Історія Ассоль і капітана Грея («Червоні вітрила»)

«Червоні вітрила» А. Гріна - це лірична казка-повість про любов до життя, віру у всеперемагаючу силу надії, яка може творити дивовижні чудеса та в людей.

4,6(99 оценок)
Ответ:
Moreland
Moreland
11.11.2020

Этническое многообразие - предопределенность россии. наряду с в нашем государстве складывались веками десятки этнических общностей, а потому они считаются коренными. их роль в формировании российской государственности также велика, как и роль . так вправе ли мы говорить: «россия для »? ! другой стереотип, закрепившийся в сознании состоит в том, что народы - слаборазвитые народы с низким уровнем образования и культуры, не могут даже создать свою государственность,   в постоянном покровительстве и опеке. этим во многом объяснялась политика русификации, проводимая царским правительством.но сама жизнь, доказали несостоятельность этого стереотипа. -    примеры,  которые  доказывают,  что  не  только  ,  но  и  другиенароды  россии  добились  успехов  в  спорте,  политике,  искусстве обратимся  к  военной  статистике,  в  числе  героев  советского  союза  8160  ,  2069украинцев,  309  белорусов,  160  татар,  108  евреев,  96  казахов,  90  армян,  90  грузин,  69узбеков,  15  литовцев,  12  киргизов,  а  также  представители  других  национальностей.  этобыл  общий  вклад  в  великую  победу.в настоящее время в россии более 100 наций. есть национальные меньшинства я предлагаю посмотреть вам видеосюжет из нашего кейса.    

как то вот так надеюсь правильно

4,4(17 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ