М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
iraapukhtina7
iraapukhtina7
22.10.2020 20:50 •  Литература

После прослушивания стихотворения ф.и. тютчева «листья» у меня осталось…………… чувство, потому что……………………..……… на первый взгляд, стихотворение «листья» относится к……………………………..лирике. но здесь нет описания природы, мало прилагательных, ………… в основе лирического произведения лежит приём ………… поэт волшебным образом оживляет листья. композиционно лирическое произведение делится на …………. части. листья рассказывают о том, что происходит с ними……………, …………… и …………….. по сути, это касается возраста человека: его беспечной……………… , мудрой ……………….. и печальной………… стихотворение построено на противопоставлении …………. и …………… , ……….. и …………., цветения и прозябания. оно написано семнадцатилетним поэтом, причисляющим себя к «………………………». заглядывая в будущее, лирический герой с ужасом видит тоску и пустоту ……….. и мертвящий холод безжалостной ……….. он философски размышляет о кратковременности …………… о том, как быстро исчезает …………………………. лирический герой предпочитает …………………………, нежели ……………………………. листья с презрением называют иглы эпитетом «……….…..» и сравнением «……………………….», пренебрежительный оттенок придаёт и глагол «…………….». а они «…………………….», радуя людей, окружающий мир, наслаждаясь жизнью. и, когда всё в природе умирает, листья не хотят «………………………..». для них прозябание, напрасное продление никому не нужного существования – это пытка, мучение. наречие «……………….» является синонимом слов «напрасно», «зря». стихотворение не создаёт чувства……………….: бодрый ритм, обилие глаголов действия напоминают нам о том, что жизнь продолжается. юные опять придут на смену тем, кто улетел вслед за ветром.

👇
Ответ:
drobdrod
drobdrod
22.10.2020
Плохое,мне не понравилось,к жанру,плохо,
4,8(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
milanakuzmina2
milanakuzmina2
22.10.2020

Жанр: автобіографічна повість Тема «Гуси-лебеді летять»: зображення життєвої долі українського села першої половини ХХ століття, епізодів з власного дитинства М. Стельмаха, коли він був дев’яти-десятирічним хлопчиком. Ідея «Гуси-лебеді летять»: автор закликає не бути «холоднооким», уміти бачити красу, любити рідну землю, що «така свіжа, така м’яка, мов колиска», «щоб люди мали людяність у серці, хліб на столі і не журились». Герої твору «Гуси-лебеді летять» Михайлик, його мати та батько, дід і баба, попова наймичка Мар’яна, дівчина Люба, кобзар Левко, майстер на всі руки дід Дем’ян, дядько Себастіян — це полюс добра. А полюс зла — улізливий кар’єрист Юхрим Бабенко, «скупий рицар» дядько Володимир, дядько Сергій з його «темною душею»…

4,6(22 оценок)
Ответ:
uliii1
uliii1
22.10.2020

Відповідь:

Моя творчість зазнала впливу як романтизму, так і реалізму. У цьому його своєрідність. У  своїй поетичній спадщині я бачу  рух від романтизму до реалізму, хоча й у зрілих і в пізніх творах зберігається романтичні мотиви. Але в усі свої роки в поезії я виявляв цікавість до особистості — неабиякої, шукаючої, вільнолюбної, а тому самотньої, незадоволеної і трагічно нещасливої. Особистості духовно багатої, яка прагне визначити своє місце в сучасному їй світі.

У літературу  я не ввійшов, а ввірвався — своїм віршем-пострілом, віршем-обвинуваченням. Як я написав про вірш "Смерть поета" (1837). Він відразу ж визначив моє місце в літературі, і свою позицію в суспільстві. Мені було не по дорозі з тими, у кому я бачив катів "Волі, Генія і Слави", хоча я розумів, що "пред ними суд и правда — все мовчи!" і що на їх боці закон сили і влади. Для себе я вибирав позицію по інший бік. Засобом протесту, знаряддям боротьби з ненависним мені  суспільством, я обирав - Слово. Це Слово я порівнюю з гострим кинджалом ("Кинджал"). Моя доля і, його призначення стають однією з провідних тем моєї творчості .

Мій мотив протесту, заперечення лицемірних законів суспільства, що  звучав ще в ранньому  моєму вірші "Скарги турка"

Пояснення:

4,6(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ