Король Лір – одна із знаменитих робіт Шекспіра, яку з задоволенням читають як дорослі, так і школярі. Це трагедія, яка розповідає про короля і трьох його дочках. За сюжет твору була взята історія короля Британії, який на старість вирішив поділити нажите і розділити владу між дітьми. Як підсумок, зневажливе ставлення з боку дітей і загострення політичної ситуації. Шекспір бере за основу цю історію, доповнюючи її ще однією сюжетною лінією. У трагедії Шекспіра ми зустрічаємо різних героїв і їх образи, проте сьогодні, вивчивши твір Король Лір, дамо характеристику монарху.
ответ:ЖДУ ОЦЕНКУ ЛУЧШИЙ ОТВЕТответ:ЖДУ ОЦЕНКУ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ
3) Увы, на разные забавы
Я много жизни погубил! (А. С. Пушкин.)
5) Ух! кончено — душе как будто легче. (А. С. Пушкин.)
10) Ура! мы ломим; гнутся шведы. (А. С. Пушкин.) "Полтава."
1. Что, брат?Уж не трунишь, тоска берёт - ага!
2. Ах, правда ли, Сальери, что Бомарше кого-то отравил?
3. О, как слепа, безумна злоба!
4. Пирожница, ей-ей, глядит плутовкой.
5. Ахти, какая страсть!
6. О мощный властелин судьбы!
7. "Ах!" - и легче тени Татьяна прыг в другие сени.Всё позаимствовано у А.Пушкина.
у житті людини багато цінностей, але все-таки є найголовніші, без яких жодна особистість не може уявити своє буття. звичайно, вони визначаються самою людиною залежно від її моралі, виховання, мети існування на цій землі.
прочитавши повість відомого ійського письменника ч. діккенса «різдвяна пісня в прозі», я замислилася, що ж таки є найціннішим у житті людини. для героя повісті, скруджа, найбільше значення мали гроші. але потім він зрозумів, що вони не приносять щастя.
незважаючи на величезне багатство, скрудж залишався самотнім. як виявилося, самотність не залишала героя усього життя. у дитинстві хлопчик був позбавлений батьківського тепла, піклування, родинного кола. він зрадив кохану, друзів. «один, як перст, на всьому білому світі», — такий сумний висновок прожитого життя.
чи була у скруджа можливість змінити своє життя? так, але він ніколи не замислювався над цим питанням. та коли побачив свій похорон, тоді й повернувся думкою до прожитих років. ця подія перевернула його душу. він зрозумів, що сам винен в усьому. скрудж вирішив змінитися, адже зробити це ніколи не пізно. і сталося це в різдвяну ніч.
уже вранці він наказав краще топити в конторі, підвищив бобу платню, дав грошей на лікування крихітки тіма, зробив подарунки усім кретчитам, роздавав гроші злидарям. та найголовніше, що зрозумів скрудж, це те, що сила людини не в грошах, а в сім'ї. для кожного родина — це опора й підтримка. як писав французький письменник xix століття а. монтерлан, «є вогнище має бути вогнищем, до якого ми завжди повертаємося».
і скрудж почав жити щастям інших людей, їм, ставши добрим, щедрим, милосердним. важко не погодитися зі словами німецького поета і філософа й. в. гете: «людина живе справжнім життям, якщо щаслива чужим щастям».