Наш час називають складним. До сміху чи тут ! А може , якби люди частіше дозволяли собі сміятися і посміхатися , то і час було б не настільки складним ? ! Вже давно доведено благотворний вплив сміху на душевний і фізичне здоров'я людини .
Коли ми сміємося , працює велика група м'язів - особи , черевного преса , діафрагми. Таким чином , ми стимулюємо роботу всіх органів в області живота , проводимо своєрідну гімнастику внутрішніх органів. Дихання при сміху стає глибшим , розправляються бронхи і легені , звільняються дихальні шляхи. Відбувається оновлення запасів кисню в клітинах.
Сміх має знеболюючу та протизапальну властивості , так як у людини, що сміється мозок виробляє «гормон щастя» Проводилися дослідження однозначно показали , що сміх допомагає зменшити біль , знизити рівень напруженості і гормону стресу , активізує імунну систему.
Сміх - потужна зброя проти настирливих думок. При сміху жодна думка в голову не приходить ! Кілька хвилин щирого сміху , і ви прекрасно себе почуваєте кілька годин - 2 хвилини сміху прирівнюються до 45 хвилинам розслаблення організму ! Як наслідок - загальне самопочуття і настрій поліпшуються , і якість життя підвищується !
Сміх також має соціальну природу , він об'єднує і згуртовує людей. Дозволяє відчувати себе більш живим і наповненим енергією. Гумор - один із в психологічного захисту , він розряджає обстановку, не дозволяючи людині зануритися в негативні переживання або в жалість до самого себе. Дотепна людина оточуючими сприймає як хороший психолог , нехай і на підсвідомому рівні. Тому що він вміє просто і відкрито говорити про те , що тривожить інших. І люди починають сміятися над своїми страхами.
Почуття гумору відноситься до одного з найважливіших якостей особистості . У першу чергу , мова йде про вміння з гумором ставитися до самого себе. Розуміння того , наскільки все в нашому житті відносно , допомагає піднятися над собою і переконатися , що багато чого залежить лише від нашого ставлення до реальності.
нужно черешни 3 кг; есть гири: а) 5кг 1 шт; 2 кг 1 шт; б) 2 кг 1 шт. Решение. а) 5 - 2 = 3 разница в массе гирь равна нужной массе черешни. Поэтому их нужно поставить на разные чашки весов и досыпать в чашку с гирей меньшей массы черешню до уравновешивания чашек: 5 = 2 + 3, где 5 и 2 -массы гирь,кг, а 3 (кг) - масса черешни. Проверка: на одной чашке гиря 5 кг, на другой гиря 2 кг и 3 кг черешни. 5=5, б) 3 - 2 = 1 (кг) нам не хватает, чтобы взвесить 3 кг черешни гирей массой 2 кг, но мы можем первым действием взвесить 2кг черешни, вторым действием убрав гирю, развесить 2 кг черешни по кг, а третьим - вернуть гирю 2кг на одну чашку, а на вторую - равную ей по массе черешню, и получим, наконец, 3 кг: 1) 2 = 2 взвесили 2 кг черешни; 2) 2 : 2 = 1 разложили черешню поровну на обе чашки весов, убрав гирю 3) 1 + 2 = 1 + 2 на одну чашку весов добавили гирю, на другую черешню, 4) 2 +1 = 3 (кг) на каждой чашке, Проверка: на одной - нужные нам 3кг черешни, на другой - 1 кг черешни и гиря 2 кг. 3=3
(1) S = a * b = 12 * 5 = 60 ( м² ) - площадь коридора
60м² = 6000дм²
(2) 6000 : 10 = 600 ( пл ) - потребуется
ответ: 600 плиток