Культура поведінки в громадських місцях, дотримання всіх правил етикету спілкування свідчить про високий культурний розвиток людини, про її виховання і манерах. Спілкування з вихованою інтелігентною людиною приносить багато позитивних емоцій, з ним завжди приємно проводити час і вести справи. Культура складалася і формувалася багато сторіч по-різному в різних цивілізаціях. Але сьогодні ми прийшли до того, що рівень культури населення значно впав, в порівнянні з минулим століттям. Багато людей в декількох поколіннях поняття не мають про те, як треба поводитися в суспільстві, в транспорті, в театрі або ресторані.
Хочу розповісти вам деякі правила поведінки в громадських місцях.
Почнемо з елементарних норм поведінки на вулиці.
Коли ви йдете по вулиці, то потрібно з повагою ставиться до перехожих, не можна застібати ширінку на ходу, заправляти сорочку, підтягувати колготки і т.д. Йти потрібно рівно, не розмахуючи руками і речами, які ви несете.
Необхідно суворо дотримуватися напрямок руху пішоходів, так, щоб не зіткнутися лоб у лоб із зустрічним потоком.
Не треба штовхати поруч йде людини, і вже у жодному випадку не роздивлятися красивих жінок, що проходять повз, вагітних, інвалідів і людей із зовнішніми каліцтвами, це свідчить про дуже низьку культуру.
На вулиці також можна плювати, смітити, жувати в роті зубочистку, ходити шеренгою по троє і більше, так як ви перекриєте шлях зустрічним перехожим.
Якщо ви зустріли на вулиці свого знайомого, то не варто підбігати до нього з криками і обіймами, особливо, якщо він йде в супроводі незнайомих вам осіб. Правила поведінки в громадських місцях зобов’язує ввічливо привітатися з ним, і, якщо, він не показав свого бажання з вами говорити, йти далі. Якщо ж він все-таки зупинився, то не варто його затримувати надовго, так як партнер по спілкуванню не повинен його чекати довго. І навпаки, якщо ви йдете з дівчиною чи іншим чоловіком, то вам не варто заводити розмову зі знайомим на вулиці, так як некультурно заставляти чекати вашого супутника, особливо, якщо це жінка.
Якщо ж вам необхідно обговорити що -то важливе, то обов’язково включіть вашого супутника в розмову, чоловіків потрібно обов’язково представити один одному, жінка має право не представлятися. Але і в цьому випадку розмова не повинен займати багато часу.
Буква А может претендовать на букву с самым разным характером .Она универсальна и естесственно приобретает ту форму , в которую её обликает герой произведения или автор (если речь идёт об описании чего-либо.
-ВстАть , когда с тобой говорит порутчик ! - и от этой А сразу бегут мурашки по коже , не только у денщика порутчика , но и у внимательного,чувственного читателя , который тоже вместе с героями произведения , проживает эту ситуацию .
-Агу , Агу - обращается любящая мать к своему ненаглядному малышу , и всю любовь этой матери к своему чаду , мы чувствуем в этой А .
-уА ,уА - кричит малыш и мы чувствуем его напряжение, его тревоги.
-А-А-А-А-А- вырывается из гортани падающего в пропасть человека , и в этой А весь ужас бесконечной бездны и неминуемого конца .
-А-А-А-А-А- раздаётся в операционной роддома , мы слышим торжество жизни во всём блеске Божьего замысла.
-УрА-А-А-А- слышим на поле брани . Простые ребята бегут на смерть , но в ихнем А-А-А- жизнь , победа над смертью и вечное бессмертие.
Так какая же А? Она всякая : грустная и весёлая , страшная и добрая ,ласковая и грубая , а главное то , что её произносим мы , и как мы её будем произносить , такой она и будет .
не пойму твою запись.нет фото?подобное.