М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
marilika3
marilika3
11.01.2021 03:18 •  Математика

5. Розв'яжіть нерівність 36 - 2x <4х.
А) x> 6;
Б) х<6;

👇
Ответ:
Vostafi
Vostafi
11.01.2021

Пошаговое объяснение:

Слрчопчопчрджяжряджослрчжочжояжрая


5. Розв'яжіть нерівність 36 - 2x <4х. А) x> 6; Б) х<6;
4,4(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
f0kYsss
f0kYsss
11.01.2021

" Подумайте, прежде чем совершить преступление против «золотого правила нравственности » которое гласит: Не пожелай другому того, чего не желаешь себе!
А если пожелаешь и исполнишь, то кто знает - не поставит ли тебя Судьба в теже условия нищеты, но уже не по собственной воле, а в силу непреодолимых обстоятельств? Есть старая поговорка, которая потому и старая, что подтверждается в любые времена: - От сумы и тюрьмы не зарекайся!
Потом, если Бога нет, то вы ничего не теряете, если не тронете этого (по вашему мнению) никчёмного человека. А если Бог есть, то разве не знаете, что рано или поздно взыщется с вас кровь невиновного!
Вы бизнесмены и хорошо умеете считать шансы. Три к одному, что ваше деяние будет ждать наказание!
Лучше ему, совершите доброе дело и уверяю вас - не останетесь без награды в ваших делах!
Так говорили многие умные и знаменитые люди. В этом, закон природы для Человека!

4,8(49 оценок)
Ответ:
РікаРо
РікаРо
11.01.2021

По-перше, це досить сильне штучне прискорення процесів вивітрювання осадових і гранітних порід, пов’язане з видобуванням і переробкою корисних копалин, спалюванням вугілля, нафти, торфу, природного газу. В результаті в атмосфері збільшується вміст вуглекислого газу, оксидів сірки, через кислотні дощі зменшується рН ґрунту, що призводить до переходу багатьох елементів у розчинений стан. Деякі з них у великих концентраціях токсичні й небезпечні для живого (наприклад, важкі метали - мідь, цинк, свинець). Процеси кругообігу речовин у біологічному циклі вповільнюються - адже гинуть носії живої речовини.



По-друге, людина в процесі своєї господарської діяльності створює численні речовини (наприклад, пластмаси), які надалі не можуть бути ні використані продуцентами, ні розкладені до доступних мінеральних речовин редуцентами. Вони утворюють особливу групу антропогенних “осадових” порід - відходи нашої цивілізації, які археологи чомусь назвали “культурним шаром”. Ці відходи зрештою будуть трансформовані в літосфері в граніти й потім у процесі вивітрювання знову стануть доступними для живої речовини, але відбудеться це в геологічних вимірах часу - через мільйони років. Тому є реальна загроза того, що доступні ресурси біосфери можуть бути перероблені на відходи швидше, ніж завершиться цикл геологічного кругообігу. Що в цьому разі станеться з біосферою (в тому числі й з людиною), передбачити нескладно.

4,4(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ