М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
marjanazagurska
marjanazagurska
28.12.2021 20:51 •  Математика

Друзi, . твiр-роздум 'що таке справжня мужнiсть? ' за твором шандора петефi 'коли ти муж - будь мужнiм'. пiв сторiнки.

👇
Ответ:
KarinaCorso
KarinaCorso
28.12.2021
він думає. У екстремальній ситуації ці сили проявляються. Так і сталося з героєм розповіді Джека Лондона «Спрага до життя». Головний герой був шукачем золота. Удвох з товаришем, таким же самим шукачем щастя і багатства, вони поверталися додому. Кожен ніс золото, здобуте неймовірними зусиллями. Шлях до рідної домівки був неблизьким. Потрібно було здолати сотні миль. Навкруги ні житла, ні людей, ні можливості роздобути собі їжу. На шляху шукачів золота зустрілися дикі тварини.
Вони були досить виснажені. Біл, шкандибаючи, пішов вперед, залишивши далеко позаду свого товариша, кинувши його напризволяще. У того, що відстав, вистачило сил і мужності чинити опір обставинам - галону, негоді. Він боровся за своє життя, продовжуючи шлях. Він зустрівся з бурим ведмедем, вирішив було, що зараз кинеться на ведмедя і уб'є його, щоб роздобути собі їжу. У останню мить розсудливо передумав: сили були нерівними.
Що він їв? Рятували корені рогозу; у калюжах кілька разів йому зустрічалася рибка, і навіть кісточки оленяти, якого загризли вовки. На своєму шляху мужній шукач золота побачив кістки Біла - того загризли вовки. Чоловік не узяв золота загиблого товариша. Нарешті він дістався до великої води, де його, знесиленого, помітили з палуби китобійного судна моряки. Людину врятували. Як тут не згадати відомі рядки вірша угорського поета Шандора Петефи : «Коли ти чоловік - будь мужнім, знайди життєвий шлях…» Дійсно, герой Джека Лондона знайшов в собі сили здолати шлях смерті і при цьому він не втратив людської гідності, він не узяв золото Біла. І немає сумнівів, що і в подальшому житті серед людей цей шукач золота житиме гідно. Знову згадуються рядки з вірша Шандора Петефи :…у вирі років
Тебе не здолають
Ні люди, ні світ.Герой Джека Лондона бореться із[sms] слабкістю, з бажанням здатися - заснути, що може означати лише одно - смерть. Він бореться із страхом, голодом. Шандор Петефи пише:…Борися і страждай
Але своєї волі
Нікому не віддай!.Герой розповіді Джека Лондона «Спрага до життя» усю свою волю зібрав на боротьбу із смертю і переміг. Він залишився живим, оскільки прагнув до цього найбільше. Так що ж така справжня мужність? Щоб зрозуміти це, не потрібно долати пустирі і негоди, як шукачі золота. Іноді потрібно здолати самого себе навіть в дрібницях: лінь, зневага до кого-небудь, зрада, бажання комусь зашкодити. Потрібно бути завжди чесним. Тоді і тебе, як пише Шандор Петефи у своєму вірші «Коли ти чоловік - будь мужнім», «не здолають ні люди, ні світ»
4,7(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Lelka8891
Lelka8891
28.12.2021
Собрать родственников за изысканным обедом или ужином – лучший ощутить семейную общность и создать атмосферу, располагающую к полноценному общению с близкими. Каждый из нас живет по собственному, часто довольно напряженному расписанию – это касается и взрослых, и детей. А потому даже люди, обитающие под одной крышей, не всегда имеют возможность собираться за обедом или ужином чаще чем один-два раза в неделю. Между тем мало что может сравниться по притягательности с неторопливой и умиротворяющей совместной трапезой: в спокойной и расслабленной атмосфере мы можем обсудить с близкими все то, на что нам так катастрофически недоставало времени в течение рабочей недели, а наслаждение от вкусной еды позволит сгладить многие острые углы в отношениях.
4,4(10 оценок)
Ответ:
Рустам2009
Рустам2009
28.12.2021
Если вспомнить из школьной программы законы Кеплера, можно узнать, что Земля движется вокруг солнца по неправильному эллипсу и с разной скоростью. Ученые выяснили, что ближе всего к солнцу Земля проходит тогда, когда на нашем полушарии царит зима, а дальше всего от него она расположена в начале июня, когда у нас лето. Интересно, что разница этого расстояния составляет 5 миллионов километров! Именно таким движением Земли вокруг солнца и объясняются некоторые погодные условия: почему лето на Северном полушарии холоднее, чем лето Южного полушария, а зима наоборот, на Северном полушарии теплее чем на Южном.
4,4(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ