М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
darkbluefox
darkbluefox
22.02.2021 06:47 •  Математика

Решите уравнение: 0.1x-0.2(1-x)=0.5(x-1) решение: ответ:

👇
Ответ:
kyasarin1
kyasarin1
22.02.2021
0,1х-0,2(1-х)=0,5(х-1)
0.1х-0.2-0.2х=0.5х-0.5
0.5-0.2=0.5х-0.1х+0.2х
0.3=0.6х
х=0.3/0.6
х=0.5
4,7(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Anastasia14417
Anastasia14417
22.02.2021

Про­ве­рим каж­дое из утвер­жде­ний.

1) «Около лю­бо­го ромба можно опи­сать окруж­ность.» — не­вер­но, чтобы около четырёхуголь­ни­ка можно было опи­сать окруж­ность, не­об­хо­ди­мо, чтобы сумма про­ти­во­по­лож­ных углов четырёхуголь­ни­ка со­став­ля­ла 180°. Это верно не для лю­бо­го ромба.

2) «В любой тре­уголь­ник можно впи­сать не более одной окруж­но­сти.» — верно, в любой тре­уголь­ник можно впи­сать окруж­ность, при­том толь­ко одну.

3) «Цен­тром окруж­но­сти, опи­сан­ной около тре­уголь­ни­ка, яв­ля­ет­ся точка пе­ре­се­че­ния бис­сек­трис.» — не­вер­но, цен­тром опи­сан­ной около тре­уголь­ни­ка окруж­но­сти яв­ля­ет­ся точка пе­ре­се­че­ния се­ре­дин­ных пер­пен­ди­ку­ля­ров тре­уголь­ни­ка.

4) «Цен­тром окруж­но­сти, впи­сан­ной в тре­уголь­ник, яв­ля­ет­ся точка пе­ре­се­че­ния се­ре­дин­ных пер­пен­ди­ку­ля­ров к его сто­ро­нам.» — не­вер­но, цен­тром впи­сан­ной в тре­уголь­ник окруж­но­сти яв­ля­ет­ся точка пе­ре­се­че­ния бис­сек­трис тре­уголь­ни­ка.

ответ:2

4,5(84 оценок)
Ответ:
borovitskii2014
borovitskii2014
22.02.2021
Про що розпові листівки з міст?   певна, шо люди різного віку люблять подорожувати. мені подобається такий відпочинок. під час подорожі завжди дізнаєшся багато нового і цікавого про кра­їни світу та життя, традиції, звичаї їх жителів. і, звичайно,-туристи купують лис­тівки з міст, щоб надовго зберегти у пам’яті враження про місця, де вони побували. на листівках зазвичай зображують красиві пейзажі, пам’ятники, собо­ри, вулиці міст і містечок.саме такі листівки купував кожен турист із вірша дж. родарі «листівки з ви­ міст». італійські міста на цих листівках змальовано надзвичайно красивими. але чи відповідає зображене дійсності? не завжди. світ, виявляється, не такий уже й безжурний. є люди, які йдуть на роботу не поснідавши, інші — лягають спати не повечерявши, спати іноді доводиться на голому камені, бо іншого місця немає. такий він, світ «без глянцю». реальність нагадує про себе нерозв’язаними проблемами, і ліричному, героєві стає сумно і боляче через те, що у світі існує горе. і він починає розуміти, що життя набагато суворіше, ніж здається на пер­ший погляд. а за зовнішньою красою дуже часто криється людське горе.контрасти життя може побачити лише допитливий і спостережливий герой, який прагне пізнати навколишній світ. а листівка у поезії італійського письмен­ника і є символом широти світу', який слід відкривати для себе. для творчості дж. родарі характерною є увага до життя простих людей. саме про них поет говорить дуже тепло, з любов’ю. письменник намагається ­нути увагу читачів до життя звичайних трударів, змальовуючи соціальні контрасти цього життя. головне, щоб люди, долаючи усілякі негаразди, не розгубили най­цінніші скарби — добро, милосердя, співчуття, взає, — які й ­жуть подолати усі труднощі.
4,6(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ