М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tetyanaostafi
tetyanaostafi
27.11.2022 05:48 •  Математика

Летом килограмм клубники стоит 90 рублей. маша купила 1 кг 800 г клубники. сколько рублей сдачи она должна получить с 500 рублей?

👇
Ответ:
Asuna2001
Asuna2001
27.11.2022
Если 1 кг клубники стоит 90 рублей тогда найдем сколько стоит 1  кг 800  г клубники
1 кг = 90 рублей
1 кг 800  г  = x рублей
X= 162 руля
Всего она мала 500 рублей, выходит что она должна получить 500-162=338 рублей
4,5(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mstella2003
mstella2003
27.11.2022

У будь-якому суспільстві праця більшості людей оцінюється низько, роблячи недоступними для них багато благ цивілізації або доступними не повною мірою. Однак, завжди існують верстви населення або класи, представники яких мають законну можливість необмеженого збагачення. Незалежно від джерела їхнього збагачення в конкретному суспільстві (торгівля, використання праці інших людей та інше.), права цих класів захищені законом набагато краще, ніж права більшості людей. Ці класи є правлячими, на них опирається державна влада, у них у руках зосереджені виробництво й розподіл благ. Для того, щоб задовольнити потреби всіх повною мірою, необхідно, щоб трудомісткість, а отже, собівартість усього комплексу благ відповідала середньорічній зарплаті людей.

Отже, розвиток науки, техніки та бездумне споживання благ цивілізації, призводять до колосальних наслідків.

PS. Мініатюрний не вийшов

4,6(86 оценок)
Ответ:
анжела7779
анжела7779
27.11.2022

Відповідь:

300 тетрадей было в первой пачке первоначально

120 тетрадей было во второй пачке первоначально

Покрокове пояснення:

                    Было                   Переложили                         Стало

1 пачка -  2,5х тетрадей       + 15 тетрадей                        2,5х+15 тетрадей  

2 пачка -   х тетрадей          - 15 тетрадей в первую        3*(х-15) тетрадей

Уравнение:

2,5х+15=3*(х-15)

2,5х+15=3*х-3*15

2,5х+15=3х-45

2,5х-3х= - 45-15

- 0,5х= - 60

х= - 60:(-0,5)

х=600:5

х=120 тетрадей было во второй пачке первоначально

2,5х=2,5*120=300 тетрадей было в первой пачке первоначально

4,5(14 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ