1длина стороны квадрата 300 см ,вычисли его периметр .результат вырази на метрах . ответ 2сколько миллиметров составляют 9 дм ? вычисли . 500кг*6=: 300м*5==; 90ц*=.
Мій улюблений головний герой роману «П’ятнадцятирічний капітан» - Дік Сенд. Він був сиротою, виріс у дитячому будинку. Хлопчик був дуже обдарованим. У чотири роки він навчився читати, писати й рахувати. Ще змалечку його вабило море. У вісім років він пішов юнгою на корабель.Там він став навчатися моряцького ремесла. Офіцери залюбки ділилися своїми знаннями із здібним хлопцем. Згодом капітан Халл познайомив відважного хлопця- з каліфорнійським судновласником Джеймсом Уелдоном. Той зацікавився сиротою і віддав Діка до школи в Сан-Франциско. У школі Дік особливо захоплювався географією та історією подорожей. На китобійній шхуні «Пілігрим» Дік був матросом.Хлопець був щасливий, що вирушив у плавання на судні свого благодійника Джеймса Уелдона. Кораблем командував його покровитель капітан Халл. У п’ятнадцять років він уже міг брати на себе відповідальність і доводити до кінця свої задуми.Стався трагічний випадок. Капітан Халл, боцман і матроси загинули під час полювання на кита. На борту «Пілігрима» залишився лише один моряк - Дік Сенд, тепер він став капітаном. Юнак розумів, яку велику відповідальність бере на себе. Але іншого виходу не було. Дік Сенд багато чого вмів робити на кораблі, однак йому ще бракувало знань. Він розумів, що доля корабля і всіх його супутників була у його руках. Тільки завдяки винахідливості юного капітана усі пасажири опинилися на березі неушкодженими, хоча «Пілігрим» розбився. Дік ні на мить не залишає надії на втечу з полону та повернення до Америки разом зі своїми друзями.Нарешті у цій небезпечній подорожі настав щасливий кінець. Дік Сенд, місіс Уелдон, Джек, кузен Бенедикт, Геркулес повернулися до Каліфорнії. .Після повернення у Сан-Франциско юнак завзято взявся до навчання. У вісімнадцять років він із відзнакою закінчив мореплавну школу і став капітаном. У мене немає сумнівів у тому, що Дік Сенд буде прекрасним капітаном. Бо він ніколи не пасує перед труднощами, ніколи не залишає товаришів у біді, сміливо зустрічає небезпеку та любить море.
1. а) Вера умножила 248 на 702 и получила в ответе 17 856, Докажи, что она ошиблась. б) Володя разделил 42 300 на 6 и получил в ответе 750. Докажи, что он не прав.
В жизни часто бывает удобно использовать не точные, а приближенные значения чисел. Например, мы говорим, что в Москве проживает 10 млн. человек, а в Праге — 2 млн. И хотя эти данные не являются точными, они вполне достаточны, чтобы оценить соотношение между числом жителей этих городов: в Москве проживает примерно в 5 раз больше людей, чем в Праге. Решая примеры, полезно сначала прикинуть, какой будет ответ. Для этого нет необходимости искать "границы" выражений. Достаточно найти их приближенное значение, заменив данные числа близкими по значению круглыми числами. Пусть, например, выполняя деление 11 476 на 38, Женя получил в ответе 32, Коля — 302, а Сережа — 3002. Кто из них прав? Сделаем прикидку. 11 476 — это примерно 12 000, а 38 — это примерно 40. 12 000 : 40 = 300. Значит, скорее всего прав Коля: у него получилось 3 сотни, а не 3 десятка и не 3 тысячи. Для более точной проверки достаточно умножить 302 на 38.
2. Игра "Головоломки Стивенса". Известно, что среди данных примеров только один решен верно. Сумей отыскать его за 1 минуту!
3. Сделай прикидку умножения, а затем вычисли ответ:
603 • 490 708 • 8009 9025 • 5090 7103 • 703
4. Сделай прикидку деления, а затем найди частное:
5. За а мячей уплатили b рублей, а за с кукол уплатили d рублей. На сколько одна кукла стоит дороже одного мяча? Составь выражение и найди его значение для а = 18, b = 540, с = 16, d = 800.
6. а) В роще 240 берез, а кленов на 93 меньше. Сосен в ней вдвое больше, чем кленов, а елей — в 3 раза меньше, чем сосен и берез вместе. Сколько всего деревьев в этой роще? б) Из леса принесли 38 грибов: белых, подосиновиков и подберезовиков. Подберезовиков было в 4 раза больше, чем белых, а подберезовиков и подосиновиков вместе было 34 гриба. Сколько грибов каждого вида принесли из леса?
7.При делении на 96 оказалось, что частное равно 325, а остаток равен 37. Какое число делили?
8. Реши уравнения с комментированием и сделай проверку:
13. Построй диаграмму Венна множеств А, В, С и D, если А — множество животных, В — множество птиц, С — множество рыб, D — множество животных, занесенных в Красную книгу. Назови несколько элементов множества D. Приведи примеры подмножеств множества В.
14. Сколько углов ты видишь на чертеже? Назови их. Есть ли среди этих углов острые углы? Прямые углы? Тупые углы?
15*. Веселый клоун Нибумбум Сегодня мрачен и угрюм. Что огорчает Нибумбума?
Пример решал он восемь раз, И каждый раз другая сумма! Печальный случай! (А у вас?)
При решеньи не забудьте (В том-то вся и тонкость смысла!): Одинаковые буквы - одинаковые цифры!