Mein Lieblingskomponist ist Johann Sebastian Bach.Er wurde 1685 in Eisenach geboren.Seine Eltern hießen Ambrosius und Elisabeth Bach.Er war der achte Kind in der Familie.Johann verlor seine Eltern sehr früh. Seine Jugenjahre waren sehr schwer.Zuerst arbeitete er als Organist.Später wurde er Kappelmeister.1723 wurde Bach Thomaskantor in Leipzig.Hier entstanden seine größten Werke:die Passionen und etwa 300 Kantaten. Mir gefällt sehr seine starke und ausdrucksvolle Musik.Er ist ein großes misikalisches Genie.
З пір року найбільше я люблю весну, за те, що вона дарує нам найкрасивіші і ніжні квіти. Весняні квіти особливі, їх не порівняти з осінніми хризантемами, літніми жоржинами, строкатими айстрами або веселою петунії. Весняні квіти нагодований талою водою, вони беруть свою силу з пробуждающейся землі, їх листочки соковито-зелені і боязкі. Багато є первоцвітів, вони прикрашають сади і клумби. Але найчудовіший з усіх простий пролісок, з яким у всі часи пов’язаний початок весни. Він найкрихкіший з усіх весняних квітів, його боїшся взяти в руки, щоб не зламати. А колір у нього тому і неяскравий, скромний, бо квітка тільки-тільки вийшов з-під снігу. Пролісок немов соромиться мене, він нахиляє голівку до холодній землі. А може навіть, він мене боїться: рви, дай мені пожити ще, подивитися, як прокидається навколо природа, радіє весни! Конвалія теж крихкий і дивовижний квітка, він з’являється пізніше, на початку травня. Для багатьох, в тому числі для мене, він є улюбленою квіткою. Ховається конвалія в глибині лісу, тому що зовсім не любить сонце, йому вистачає невеликого освітлення в тіні дерев. Соцветья у цієї квітки – десяток білосніжних крихітних дзвіночків. Коли дивишся на них, здається, що вони дзвенять ледве чутно. «Дзвіночки» намагаються сховатися в гущі великих зелених листя, щоб зберегти нектар квіток для комах. І ніякої аромат не зрівняється з запахом конвалії. Він дуже ніжний, дуже приємний, але такий сильний, що конвалія навіть називають болиголовом, зрозуміло чому
Для определения числа цифр в частном следует помнить, что неполному делимому соответствует одна цифра частного, а всем остальным цифрам делимого — еще по одной цифре частного.Так же выполняется деление на любое многозначное число (трехзначное, четырехзначное и т. д.). Приведем пример:Разделим 876 на 24. Прикидка 800 : 20 = 40 показывает, что в ответе должно получиться число, близкое к 40.Как и при делении на однозначное число, будем последовательно переходить от деления более крупных счетных единиц к делению более мелких единиц.Число сотен 8 является однозначным, поэтому делим 87 десятков на 24. Получится 3 десятка и еще 15 десятков останется (87 - 3 • 24 = 15). 15 десятков и 6 единиц — это 156. А если 156 разделить на 24, то получится 6 и 12 в остатке (156 - 24 • 6 = 12). Всего получится 3 десятка и 6 единиц, то есть 36, а в остатке 12. Это записывают так:
Seine Jugenjahre waren sehr schwer.Zuerst arbeitete er als Organist.Später wurde er Kappelmeister.1723 wurde Bach Thomaskantor in Leipzig.Hier entstanden seine größten Werke:die Passionen und etwa 300 Kantaten.
Mir gefällt sehr seine starke und ausdrucksvolle Musik.Er ist ein großes misikalisches Genie.