М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
KATE4213
KATE4213
20.10.2022 12:14 •  Математика

Василь катав марічку на човні. спочатку вони пропливли 6 км проти течії річки, а потім таку саму відстань сплавлялися назад, як на плоту, не беручись за весла. знайдіть швидкість (у км/год) течії річки, якщо вона в 5 разів менша від власної швидкості човна, а вся романтична подорож тривала 5 годин.

👇
Ответ:
D102006
D102006
20.10.2022
Х-скорость течения,5х-собственная скорость,4х-скорость против течения
1/4х+1/х=5
1+4=20х
х=5/20=1/4 км/ч-скорость течения
4,6(68 оценок)
Ответ:
bon332
bon332
20.10.2022

х - скорость течения, тогда:

5х - собственная скорость лодки

5х - х = 4х - скорость против течения

уравнение:

\frac{6}{4x} + \frac{6}{x}=5 \\ 6+24=20x \\ 20x=30 \\ x=1.5

ответ: скорость течения реки 1,5 км/ч

_______________

Проверяем:

6 : (4 * 1,5) = 6 : 6 = 1 час - плыли против течения

6 : 1,5 = 4 часа - плыли по течению

1 + 4 = 5 часов - плыли всего.

4,7(60 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Fan111111
Fan111111
20.10.2022
Ця історія починається з кухні відьми, на якій Фауст за до відьми отримує чарівний напій, разом з яким до нього повертається молодість. Фауст має надію знайти щастя у коханні юної Гретхен. Він намагається жити людським житгям, їх пристрастями, примхами. Але разом з красунею Гретхен він знайде і вуличних пліткарок, заздрісних подруг, хитрого і жадібного попа. Гретхен — найпоетичніший з жіночих образів у світовій літературі. Дочка бюргера, проста і невибаглива, вона зображена як дитя природи. Гретхен багато працює, як і всі німецькі жінки: готує їжу, прибирає дім, шиє, співає пісні, ворожить на квіточці. Наївна, проста і довірлива, вона дуже подобається Фаусту і відповідає на його почуття коханням. Але вона у полоні релігійних та побутових звичаїв, її лякає вільний і незрозумілий Фауст.Кохання, яке має давати лише радощі для Гретхен, скоро перетворюється на муку, на невільні злочини. Гине у поєдинку з Фаустом її брат Валентин, помирає від снодійного, даного дочкою, мати Гретхен. Вона сама знищена людським осудом, бо народила безшлюбне дитя. Міщани виганяють її з міста і нещасна Гретхен стає вбивцею рідної дитини — вона топить новонароджене дитя у лісовому струмку. Нещасна Гретхен втрачає розум, вона чекає страти у міській в’язниці.Фауст із Мефістофелем намагатимуться врятувати її, забрати з в’язниці, але чиста і прекрасна душею Гретхен відмовиться від до нечистої сили, відштовхне від себе Фауста: він не такий, як усі, він винний в усіх її стражданнях. У фінальній сцені смерті Гретхен у відповідь на крик Мефістофеля «Вона загинула!» зверху прозвучить: «Вона врятувалась!» Це голос Господа, який огортає своєю любов’ю усяку віруючу душу.Фауст розуміє, що винний у загибелі Гретхен, це підштовхує його до нових мандрів. Але він завжди пам’ятатиме її — ніжну, прекрасну, втілення жіночності, любові, тепла, оновленого життя.Образ Гретхен і її трагічного кохання до Фауста надихнув поетів, музикантів, художників на створення нових книг, музики, картин. Серед них — «Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова, «Фауст-симфонія» Гектара Берліоза. В опері Шарля Гуно «Фауст» з усієї трагедії Гете композитором використаний лише епізод кохання Фауста і Гретхен-Маргарити. До геніального поетичного твору Гуно додав свої геніальні мелодії, давши Фаусту і Маргариті сценічне життя. У Німеччині опера йде під назвою «Маргарита». Образи Гете вічні, як вічне кохання.Збережи - » Історія кохання Фауста і Гретхен у трагедії І. Гете «Фауст» . З'явився готовий твір.
4,7(72 оценок)
Ответ:
Анна02000
Анна02000
20.10.2022
Рада б зірка зійти — чорна хмара заступає.Чим темніша ніч, тим ясніші зорі.З неба зорі хвата, а під носом не бачить.Зорі з неба здіймає.Тільки зірок з неба не знімає.Аби на мене місяць світив, а зорі як схочуть.Аби на мене місяць світив, а зорі будуть.Гріло б ясне сонце, а місяць як хоче.Гарно і при місяцю, коли сонця немає.Кому місяць світить, тому і зорі всміхаються.Світить місяць, та не гріє, тільки в бога хліб їсть.Місяць — козацьке сонце.Місяць — батько, звізда — мати, сонце — їх дитятко.Молодий місяць не всю ніч світить.
4,5(46 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ