М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Fobsliza
Fobsliza
02.03.2023 04:34 •  Математика

Решите систему уравнений: х+у=75, х-у=23

👇
Ответ:
annasmaylick
annasmaylick
02.03.2023
X+y=75
x-y=23
___
Из первого уравнения: x=75-y
Подставляем во второе уравнение: 75-y-y=23
75-2y=23
2y=52
y=26
x=75-26=49

ответ: x=49, y=26.
4,7(85 оценок)
Ответ:
Maks170104
Maks170104
02.03.2023
х+у=75
х-у=23

х=75-у
х=23+у

75-у=23+у
-у-у=23-75
-2у=-52
у=26

х=23+26=49
ответ: х=49, у=26
4,4(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lollo2003
lollo2003
02.03.2023
Мета: визначити умови коломацьких статей і обставини їх укладення; охарактеризувати гетьмана і. мазепу і початок його гетьманування; з'ясувати становище гетьманщини наприкінці xvii — на початку xviii ст., її роль у війні з туреччиною (1687—1700 рр.); продовжити формування навичок критичного мислення учнів; виховувати учнів у дусі поваги до історичної боротьби і здобутків українського народу.тип уроку: вивчення нового матеріалу.обладнання: підручник, стінна карта, атлас, ілюстративний матеріал.основні поняття й терміни: «вічний мир», кримські походи, азовські походи.основні дати: 1686 р. — «вічний мир» між московською державою та річчю посполитою; 1687 р. — перший кримський похід; 1687 р. — укладення коломацьких статей; 1689 р. — другий кримський похід; 1692 р. — виступ антигетьманської опозиції на чолі з петриком; 1695,1696 р. —азовські походи; 1700 р. — константинопольський мир між росією й туреччиною.хід уроку     i.     організація навчальної діяльностіii.     вивчення нового матеріалу1. «вічний мир». перший кримський похід. розповідь учителя підписання бахчисарайського миру суттєво змінило розстановку сил у східній європі. він розв'язав руки турецькому султану для останнього, як виявилося, могутнього наступу на європу. кульмінацією цього наступу стала облога відня в 1683 р. тут під віднем вирішувалася подальша доля європи. на обложеним вирушив польський король ян собеський із 25-тисячним військом, у якому були й українські козаки. стрімкий удар польських гусарів на турецький табір, примусив останніх тікати з місця битви. як писав польський король римському папі: «ми прийшли, побачили, бог переміг».
4,4(24 оценок)
Ответ:
Direct228
Direct228
02.03.2023
1) На два делятся произведения, в которых хотя бы один из сомножителей четный:
 7*16: (7*16):2=7*(16:2)=7*8=56 
13*10: (13*10):2=130:2=65
7*20*3: (7*20*3):2=21*(20:2)=21*10=210
2*5*23: (2*5*23):2=(2:2)*115=115
21*3*6: (21*3*6):2=63*(6:2)=63*3=189

2) На 5 делятся произведения, в которых хотя бы один из сомножителей делится на 5, т.е. оканчивается либо на 5, либо на 0:
11*25: (11*25):5=11*(25:5)=11*5=55
13*10: (13*10):5=13*(10:5)=13*2=26
13*15: (13*15):5=13*(15:5)=13*3=39
7*20*3: (7*20*3):5=21*(20:5)=21*4=84
2*5*23: (2*5*23):5=46*(5:5)=46

3) Т.к. 10=2*5, то на 10 делятся те произведения, в которые либо один из сомножителей делится на 10, либо один сомножитель делится на 2, а другой на 5:
13*10: (13*10):10=13
7*20*3: (7*20*3):10=21*(20:10)=21*2=42
2*5*23: (2*5*23):10=(10:10)*23=23
4,8(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ