Відповідь:
0,6
Покрокове пояснення:
Подсчитаем вероятность того, что студенту попадутся 2 вопроса, которие он знает
(в билете могут бить 2 вопроса по алгебре или 2 по геометрии, или по одному из етих предметов)
Классическое определение вероятности:
р= (количество благоприятних случаев)/(всевозможние случаи)
Р{здаст екзамен}=С(35,2) /С(55,2) = 595/1485 = 0.40
Тогда
Р{не здать екзамен}= 1-0.40= 0,60
Комбинаторика : количество сочетаний С из 35 по 2 - количество всевозможних вибрать 2 вопроса из 35
35- вопроси, на которие студент знает ответи
55- количество всех вопросов
Пояснение:
(!) При раскрытии скобок: если перед склбками стоит знак "+", то скобки просто убираются. Если же перед склбками стоит знак "-", то все знаки внутри скобок меняются на противоположные, и только после этого скобки убираются.
(!) Формула распределительного закона усножения:
a × (b ± c) = ab ± ac.
(!) Воспользуемся одной из формул сокращённого умножения (разность квадратов):
a² - b² = (a + b) (a - b);
Из этого следует:
a² - b² = (√a² + √b²) (√a² - √b²).
(!) Или же формулой квадрата разности:
(a - b)² = a² - 2ab + b².
#1:
64а² - (7 - 8a)² =
= (√64a² + √(7 - 8a)²) (√64a² - √(7 - 8a)²) =
= (8a + 7 - 8a) (8a - 7 + 8a) =
= 7 (16a - 7) =
= 7 × 16a + 7 × (- 7) =
= 112a + (- 49) =
= 112a - 49.
#2:
64а² - (7 - 8a)² =
= 64a² - (7² - 2 × 7 × 8a + (8a)²) =
= 64а² - (49 - 112a + 64a²) =
= 64а² - 49 + 112a - 64a² =
= - 49 + 112a =
= 112a - 49.
ответ: 112a - 49.
Удачи Вам! :)
Людина не може прожити без води. Але крім нього, є й інші живі істоти, які без води теж не проживуть. Тварини і птахи, дерева і гриби, і навіть багато бактерії – вода потрібна всім. Без води, як вважають вчені, представник ссавців не протягне і 10 днів. Щодня люди споживають кілька літрів води, не обов'язково в прямому вигляді, але вона міститься в їжі та напоях.
На Землі є чимало місць, де, незважаючи на близькість океанів і морів, прісна вода практично на вагу золота. Є острови, на яких водойми відсутні. Воду туди завозять з інших місць, і це обходиться недешево. Життя цілих поселень залежить від поставок живлющої вологи.
Всі великі людські міста розташовуються поблизу водойм. Люди з давніх-давен селилися в таких місцях, де можна вижити, але якщо не буде прісної води, то життя стане неможлива. Тому джерела, від яких живляться населені пункти, повинні особливо оберігатися. Якщо станеться забруднення водойми такого, то без води можуть залишитися тисячі або навіть мільйони людей.
Кожен забруднене водоймище, навіть розташований далеко від міста чи селища, все одно являє небезпеку. Вода з нього випаровується, утворює хмари й випадає у вигляді опадів на навколишні території. Так звані кислотні дощі, коли на землю падає вода, змішана з хімічними відходами різних виробництв, вже не є рідкістю. Вони являють собою небезпеку для всього живого, а також для інших водойм.
Є українська приказка: крапля за краплею – утворюється озеро, а якщо не буде капати – то утворюється пустеля. Берегти воду і водойми – це те ж саме, що і охороняти і оберігати життя на планеті, дбати про красу і процвітання світу, в якому живуть не тільки люди, але і багато інші живі істоти.