М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
huxgehd
huxgehd
20.09.2021 23:09 •  Математика

Укажите какие нибудь три решения системы: x+y=6 2x+2y=12

👇
Ответ:
meruert2001n1
meruert2001n1
20.09.2021
(3;3), (2;4) , (4;2) Вот и 3 решения системы, и х на 1 месте , у на втором. Удачи:)
4,7(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SvetaCat115
SvetaCat115
20.09.2021

Особенность развития большинства насекомых – превращение, или метаморфоз. Метаморфоз (от греч. «метаморфозис» – превращение) – это глубокое преобразование строения организма, в процессе которого личинка превращается во взрослую особь. Мы рассмотрим основные типы развития насекомых: с неполным превращением и с полным превращением.

При развитии с неполным превращением насекомое проходит три стадии: яйцо – личинка – взрослое насекомое. Такое развитие характерно для кузнечиков, клопов, тараканов, саранчи.

На рисунке 32 изображен цикл развития кузнечика. Из яйца кузнечика выходит личинка, которая сходна со взрослым насекомым по внешнему облику, образу жизни и питанию. От взрослой особи личинка отличается только меньшей величиной, отсутствием крыльев и неразвитостью половых органов. Личинка питается, растет, несколько раз линяет. После окончательной линьки она становится взрослой половозрелой особью с крыльями и больше не растет.

4,6(81 оценок)
Ответ:
LeraSmile12
LeraSmile12
20.09.2021
С планами не дружу но возможно это сойдет:
Народився 15 (27) липня 1853 в Житомирі. Батько письменника був суворим повітовим суддею і асесором. Мати була родом з Польщі, чому письменник з дитинства досконало знав польську мову. Початкову освіту Короленко отримав в Житомирській гімназії, потім сім’я переїхала в Рівне, де він вступив до місцевого училища. Після смерті батька Короленко вступив до Технологічного інституту в Петербурзі, який не зміг завершити через матеріальні труднощі. У 1874 році він перевівся в землевласницьку академію в Москві, де навчався на основі стипендії. У зв’язку з тим, що письменник в юності брав участь в народницьких рухах, він був виключений і висланий в Кронштадт. У 1877 році він повернувся до Петербурга і вступив до Гірничого інституту. Приблизно в цей же час почалася його літературна кар’єра. Перша новела В. Г. Короленка, «Епізоди з життя «шукача»» з’явилася в 1879 році. Навесні того ж року, за підозрою в революційній діяльності, його знову виключили з навчального закладу і вислали в Глазов. А коли в 1881 році він відмовився від присяги Олександру III, був висланий на кілька років до Сибіру. Найбільш плідними для письменника стали 1885-1895 роки. Справжнім тріумфом Короленко став вихід його кращих творів — «Сон Макара» (1885), «В поганому товаристві» (1885) і «Сліпий музикант» (1886). У 1890-і роки Короленко багато подорожує. Він відвідує Крим, Кавказ. У 1893 році письменник був присутній на Всесвітній виставці в Чикаго (США). Результатом цієї поїздки стала розповідь «Без язика» (1895). Короленко отримує визнання не тільки в Росії, але і за кордоном. Його твори виходять на іноземних мовах. До 1900 року письменник жив у Петербурзі, де написав кілька новел. Потім він оселився в Полтаві, де і прожив до кінця своїх днів. В останні роки він працював над автобіографією під назвою «Історія мого сучасника». В. Г. Короленко помер 25 грудня 1921 року, так і не завершивши четвертий том цього твору.
4,5(26 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ