Викопні останки мамонтів виявлені на півночі Європи, Америки і трохи південніше – на широті Каспійського моря і озера Байкал. Вимерли мамонти десь 44-26 тисяч років тому, про що свідчать радіовуглецеві датування та результати Палинологічного аналізу численних поховань їх останків.
Воістину невичерпний «склад» мамонтових кісток – це Сибір. Гігантські кладовища мамонтів – Новосибірські острова. У минулому столітті там щорічно видобували від 8 до 20 тонн момонтових бивнів.
Вважається, що за 200 років з Сибіру вивезли бивнів приблизно від 50 тис мамонтів. Кілограм доброго бивня йде за кордон по 100 доларів; за голий скелет мамонта японські фірми пропонують від 150 до 300 000 доларів.
Оскільки останки мамонтів знаходяться в гігантських природних холодильниках – в шарах, так званої вічної мерзлоти, то вони дійшли до нас в гарному стані. Вчені мають справу не з окремими скам’янілостями або кількома кістками скелетів, а можуть вивчити навіть кров, м’язи, шерсть цих тварин і визначити також, чим вони харчувалися.
Час швидко спливає. Сьогодні я вже старшокласник і мушу обирати той шлях, яким покрокую далі. Мене дуже цікавить світ інформаційних технологій. Тому я вважаю, що найкраща професія для мене – веб-розробник. Я цікавлюсь новинками у світі Інтернету та мрію створювати щось своє. Для того, щоб стати успішним розробником,вже зараз я вивчаю інформатику та відвідую курси англійської.
Чому мене приваблює саме ця професія? Тому, що я дуже творча людина, а ця професія зможе якнайкраще розкрити мій потенціал. Саме тут може бути плюсом моє нестандартне мислення та кмітливість. Окрім цього я прагну бути у постійному розвитку. А через те, що кожен час диктує свої тенденції, я ніколи не буду стояти на місці. Саме тому мій вибір - професія веб-розробника.