М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
hudognik78
hudognik78
26.02.2021 20:54 •  Математика

Маленький твір на тему "моя професія".будь ласка якщо можна швидку відповідь.дякую.

👇
Ответ:
  Скласти твір на тему "Моя майбутня професія" пропоную так:

       Час швидко спливає. Сьогодні я вже старшокласник і мушу обирати той шлях, яким покрокую далі. Мене дуже цікавить світ інформаційних технологій. Тому я вважаю, що найкраща професія для мене – веб-розробник. Я цікавлюсь новинками у світі Інтернету та мрію створювати щось своє. Для того, щоб стати успішним розробником,вже зараз я вивчаю інформатику та відвідую курси англійської.

     Чому мене приваблює саме ця професія? Тому, що я дуже творча людина, а ця професія зможе якнайкраще розкрити мій потенціал. Саме тут може бути плюсом моє нестандартне мислення та кмітливість. Окрім цього я прагну бути у постійному розвитку. А через те, що кожен час диктує свої тенденції, я ніколи не буду стояти на місці. Саме тому мій вибір - професія веб-розробника.

4,7(42 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Lola12131415
Lola12131415
26.02.2021
1)при вдохе смесь азона и кислорода попадает в легкие,легкие отделяют кислород и по маленьким сосудикам насыщают им кровеносную систему.2)пища попавшая в желудок подвергаеться воздействию желудочного сока(природной кислоты)продукт разложения-глюкозин,всасываеться в стенки желудка,и через подсоединенные к ним с наружной стороны сосудики попадает в кровеносную систему.,3)при встрече в вене глюкозина и кислорода происходит мгновенная реакция,результат-мышечная энергия.Побочный продукт распада-молочная кислота(проявляеться болью в мышах после нагрузок).Не даром в народе говорят-"ты сегодня мало каши ел".
4,6(48 оценок)
Ответ:
vovadj17
vovadj17
26.02.2021

Викопні останки мамонтів виявлені на півночі Європи, Америки і трохи південніше – на широті Каспійського моря і озера Байкал. Вимерли мамонти десь 44-26 тисяч років тому, про що свідчать радіовуглецеві датування та результати Палинологічного аналізу численних поховань їх останків.

Воістину невичерпний «склад» мамонтових кісток – це Сибір. Гігантські кладовища мамонтів – Новосибірські острова. У минулому столітті там щорічно видобували від 8 до 20 тонн момонтових бивнів.

Вважається, що за 200 років з Сибіру вивезли бивнів приблизно від 50 тис мамонтів. Кілограм доброго бивня йде за кордон по 100 доларів; за голий скелет мамонта японські фірми пропонують від 150 до 300 000 доларів.

Оскільки останки мамонтів знаходяться в гігантських природних холодильниках – в шарах, так званої вічної мерзлоти, то вони дійшли до нас в гарному стані. Вчені мають справу не з окремими скам’янілостями або кількома кістками скелетів, а можуть вивчити навіть кров, м’язи, шерсть цих тварин і визначити також, чим вони харчувалися.

4,4(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ