u
Пошаговое объяснение:
Львів (МФА: [ˈʎʋiu̯] ( прослухати)) — місто обласного значення в Україні, адміністративний центр Львівської області, національно-культурний та освітньо-науковий осередок країни, великий промисловий центр і транспортний вузол, вважається столицею Галичини та центром Західної України. За кількістю населення — сьоме місто країни (станом на 1 січня 2020 року у Львові проживали 724 314 осіб[1]). Центр Львівської агломерації з населенням понад 1 млн осіб.[джерело?]
Львів було засновано королем Данилом приблизно у 1231—1235 роках (перша згадка від 1256 року). Близько 1272 року місто стало столицею Королівства Русі (Галицько-Волинського князівства). Невдовзі після смерті князя Юрія II Львів на понад чотири століття опинився під владою Королівства Польського. 1356 року місто отримало Маґдебурзьке право; в добу Середньовіччя Львів був важливим торговельним центром. За австрійського панування місто стало осередком українського та польського національно-визвольних рухів. Після розпаду Австро-Угорщини восени 1918 року Львів деякий час був столицею Західноукраїнської Народної Республіки, але після українсько-польської битви за місто в листопаді 1918 перейшов до Польщі, що в 1922-23 було визнано міжнародними пактами та угодами. Під час Другої світової війни місто захопив Радянський Союз, а згодом — Німеччина. Після війни було юридично закріплено ялтинську угоду 1945, за якою Східна Галичина і зокрема Львів лишався у складі Української РСР. 1946 року між Польщею та УРСР відбувся обмін населення, який разом із наслідками війни суттєво вплинув на населення Львова. Після 1991 року Львів у складі України.
Історичний центр Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. У місті розташована найбільша кількість пам'яток архітектури в Україні[2]. У 2009 році Львову надано звання Культурної столиці України[3]. Місто періодично посідає чільні місця в рейтингах туристичної та інвестиційної привабливості[4][5][6].
11.Всего 10+15+20 = 45 камней.
В начале 3 кучки, при каждом ходе количество кучек увеличивается на 1.
11.Для начало, циркулем, нарисуем дуги радиусом равным расстоянию от точки М до соответствующей точки.
Затем циркулем сделаем засечки на этих дугах радиусом равным расстоянию от точки F (можно задаться любой точкой) до соответствующей точки.
Полученные точки пересечения соединим последовательно сплошной линией (смори результат ниже, на рисунке)
Или
переносить точки координатным Высчитывать координаты точек на строй фигуре и переносить, с учетом поворота на 90°, на новую фигуру
Игра кончается, когда все камни лежат по одному, то есть 45 кучек.
Значит, вего будет 45 - 3 = 42 хода, то есть четное число.
Поэтому поледний ход всегда делает 2 игрок.
Если, конечно, никто не пропускал ходы.
Это по сути шуточная игра, потому что все заранее известно, и никакими усилиями ни один из игроков не может ничего изменить.
10.
1) Нет, так как фраза «не менее 26 метров» означает 26 и более метров, а таких домов в поселке нет.
2) Нет, такие дома вполне могут быть, можно даже предположить наличие одинаковых по высоте домов.
3) Да, так как минимальная высота 5 метров.
4) Да, фраза «не меньше 3 метров» означает 3 и более, а такие дома есть.
ответ: 34.
………