М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1.Укажите ситуацию или пример действия неформальной нормы:

1)При вступлении в должность Президента РФ приносит присягу народу.

2)Законы РФ принимает Государственная Дума.

3)Мария Иванова усадила сына в детское кресло и пристегнула ремень безопасности

4)По семейной традиции в день рождения внука бабушка печёт пирожки с ягодами

2.Санкции — это

1)поощрения или наказания людей
2)выполнения социальных норм
3)планирования совместной деятельности
4)создания новых социальных норм

4.Ученики 7 класса отвечали на вопрос: «Для чего создаются правила?» Один из ответов был НЕВЕРНЫМ. Найдите его.

1)Правила предназначены для того, чтобы установить порядок в обществе.
2)Правила всегда усложняют жизнь людям
3)Правила нужны для организации деятельности людей.
4)Правила взаимодействовать в спорных ситуациях.

5.«Коллективные привычки», которые действуют в больших социальных группах - это ...



6.Заполните пропуски в тексте, выбрав правильные варианты из списка. Обратите внимание на то, что предложенных ответов больше, чем пропусков, и они даны в исходной грамматической форме (именительный падеж, единственное число). При повторении определённых действий у человека возникают (А). Большинство из них формируется (Б), под влиянием ситуации, в которой люди оказываются часто. Сложившийся таким образом стереотип поведения позволяет человеку действовать (В). *

7.Верно ли, что: А) правила этикета складывались веками; Б) правила этикета остаются неизменными в течение всей истории человечества?

1)верно только а
2)верно только б
3)верны оба суждения
4)оба суждения неверны

8.Найдите слово (понятие), которое обобщает все остальные перечисленные понятия: *

1)обычай
2)норма
3)закон
4)традиция
5)этикет

👇
Ответ:
ijezz
ijezz
06.08.2022

1.4)

2.1)

4.2)

5. обычай

6.регулятор

порядок

пример

7.1)

8.2)

4,5(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
глупыФФка
глупыФФка
06.08.2022

назви основних типів темпераменту (сангвінік, флегматик, холерик, меланхолік) збереглися від часів гіппократа, і ними користуються в сучасній психології. кожному окремому типу темпераменту притаманні свої характерні особливості.

сангвінік  - людина із сильною, зрівноваженою, жвавою нервовою системою. він має високу швидкість реакції, його вчинки обмірковані. завдяки життєрадісності сангвініку властива висока опірність труднощам життя. він любить жарт, часто стає організатором, душею компанії. жвавість нервової системи обумовлює мінливість його почуттів, прихильностей, інтересів, поглядів, високу пристосовуваність до змін умов життя. це товариська людина, що легко вступає в контакт із новими людьми, і тому в неї широке коло знайомств, хоча вона і не відрізняється сталістю в спілкуванні і прихильностях. сангвінік - продуктивний діяч, але лише тоді, коли в нього є цікава йому справа, тобто при постійному збудженні. у протилежному випадку він стає нудним, млявим, відволікається. сангвінік легко переключається з однієї справи на іншу. у стресовій ситуації діє активно, зберігає самовладання. сангвініки найпродуктивніші в роботі, яка потребує швидкої реакції і водночас зрівноваженості.

флегматик  - людина із сильною, зрівноваженою, але інертною нервовою системою. внаслідок цього на зовнішні впливи реагує повільно, неговіркий. емоційно зрівноважений, його важко розсердити, розвеселити. настрій стабільний, рівний. навіть при серйозних неприємностях флегматик залишається зовні спокійним. флегматик має високу працездатність, добре опирається сильним і тривалим подразникам, але не здатний швидко реагувати в несподіваних важких ситуаціях. він воліє закінчити одну справу і тільки потім братися за інше. флегматик є стратегом, і тому він постійно звіряє свої дії з перспективою. флегматик не любить змінювати звички, розпорядок життя, роботу і друзів. він важко і повільно пристосовується до нових умов; нерідко довго коливається, приймаючи рішення, але, на відміну від меланхоліка, обходиться без сторонньої . флегматикам підходить робота, яка вимагає методичності, тривалої працездатності й холоднокровності.

холерик  - це людина, нервова система якої визначається перевагою збудження над гальмуванням. через це вона дуже швидко реагує на зовнішній вплив, причому часто нерозважно. холерик нетерплячий, і коли захоплюється, то його важко зупинити. чекання здатне вивести його із себе. він виявляє поривчастість, різкість рухів і неприборканість. сила нервової системи дозволяє холерику в критичні моменти працювати довго і невпинно. у цей час його здатність до концентрації сил є дуже високою. однак незрівноваженість нервових процесів холерика визначає циклічність у зміні його активності і бадьорості. чергування позитивних циклів підйому настрою й енергійності з негативними циклами спаду, депресії обумовлюють нерівність поведінки і самопочуття, підвищену схильність до невротичних зривів і конфліктів. взагалі мінливість - характерна риса холерика, і тому завбачити, як поведеться холерик у новій обстановці, дуже важко. для холериків характерна циклічність у роботі.

меланхолік  - людина з слабкою нервовою системою, яка має підвищену чутливість навіть до слабких подразників, а сильний подразник може викликати в неї зрив, розгубленість. саме тому в стресових ситуаціях (іспит, змагання, небезпека) результати діяльності меланхоліка можуть погіршуватися в порівнянні зі спокійною звичною обстановкою. його підвищена чутливість приводить до швидкого стомлення й падіння працездатності, а для відновлення сил йому потрібний досить тривалий відпочинок. навіть незначний привід може викликати в нього образу, сльози. він часто буває подавленим, невпевненим у собі, тривожним; у нього можуть виникнути невротичні розлади. у звичних обставинах меланхолік може бути контактним, успішно виконувати доручену справу, але він замкнений при зустрічі з новими людьми, нерішучий у нових ситуаціях. володіючи високою чутливістю нервової системи, меланхоліки нерідко мають яскраво виражені художні й інтелектуальні здібності.

проте, помилкою було б вважати, що кожен з нас може віднести себе до одного з основних типів темпераменту, оскільки в чистому вигляді вони трапляються досить рідко. набагато частіше можна зустріти різні поєднання означених типів з деякою перевагою одного з них за тих чи інших життєвих обставин. у таких випадках мова йде про проміжні форми або перехідні типи, які можуть бути наслідками природних задатків або утворюватися з основних типів протягом життєдіяльності індивіда.

4,7(15 оценок)
Ответ:
ната118845
ната118845
06.08.2022
Защищённость — это правовая категория, означающая свободу или устойчивость против потенциального вреда (или других нежелательных принудительных изменений), причиненного другими. Объектами, нуждающимися в защищённости, могут быть люди и социальные группы, объекты и учреждения, экосистемы или любые другие объекты или явления, уязвимые для нежелательных изменений в окружающей среде. Степень безопасности часто зависит от степени защищённости, но это не всегда так.

Стаби́льность системы функционировать, не изменяя собственную структуру, и находиться в равновесии. Это определение должно быть неизменным во времени.

Уверенность- твёрдая вера во что либо

Комфорт- бытовые удобства; благоустроенность и уют жилищ,общественных учреждений, средств сообщения и т. п. В переносном смысле:душевный комфорт - состояние внутреннего спокойствия, отсутствие разлада ссобой и окружающим миром.
4,8(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Обществознание
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ