1) жизненный урок который предоставляет нам сказка,что бы мы учились на ошибках героев, и не допускали их в своей жизни.
2) Таня в муз.школе
Андрей на льду
Маша на трудовом кружке
3) Так как дети которые читали энцеклопедию, узнавали что то новое самостоятельно
4) да, Андрей узнает дополнительную информацию, саморазвиваясь
5) тут уже сам(а), каким книгам отдаёшь предпочтение
6) человек самообразовывается по собственному желанию, а научиться чему то, можно только когда есть желание.
Старалась короче, сори за орфографические ошибки
Сталий розвиток – такий розвиток країн і регіонів, коли економічне зростання, матеріальне виробництво і споживання, а також інші види діяльності суспільства відбуваються в межах, які визначаються здатністю екосистем відновлюватися, поглинати забруднення і підтримувати життєдіяльність теперішніх та майбутніх поколінь.
У 50–60-х рр. 20 ст. розвиток пов’язували лише з економічним прогресом та зростанням економічної ефективності. На початку 70-х рр. у зв’язку з несправедливим розподілом прибутків та зі зростанням кількості бідних у країнах, що розвиваються, питання соціальної справедливості були визнані такими ж важливими, як і питання зростання економічної ефективності. Проте зростаюче споживання природних ресурсів призвело до деградації довкілля й негативно вплинуло на здоров’я людей. Реальною загрозою стала проблема «меж зростання», на яку у 1972 році звернув увагу світової громадськості Римський клуб.