М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ovveall
ovveall
29.06.2022 17:44 •  Обществознание

Как высчитаете,затрагивает ли проблема межнациональных отношений каждого из нас? ответ аргументируйте

👇
Ответ:
galina060876
galina060876
29.06.2022
Не каждого , тк есть люди которым Обсалютно плевать на это
4,4(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
prisnik1252
prisnik1252
29.06.2022

По всьому світу існували й досі існують багато дивних та незвичайних податків. Пропонуємо Вашій увазі переклад статті про них. Англомовний оригінал був опублікований на сайті efile.com під назвою «Strange & Unusual Taxes throughout History from Around the World». Переклад: Інна Волинець, стажер Ціни держави.

Протягом усієї історії було чимало дивних, незвичайних та незрозумілих податків. Багато з них упроваджувалися для того, щоб підвищити додаткові надходження, в той час як метою інших було сприяння соціальним змінам. Розглянемо найдивніші з них:

У стародавньому Єгипті оподатковувалась олія, і більш того люди повинні були купувати її у монополії фараона. Також було заборонено повторно використовувати попередньо придбану олію.

Pecunia non olet, або Гроші не пахнуть! – латинський вислів. Протягом І ст. н.е. римський імператор запровадив податок на сечу, який платили покупці. Сеча з громадських туалетів продавалася як основний компонент декількох хімічних процесів, наприклад, використовувалася для дублення (не зрозуміло точно як) та для прання як джерело аміаку, щоб чистити та відбілювати вовняні тоги тощо. Таким чином, із тих, хто отримав цінну сечу від збирачів, стягувався податок.

4,8(60 оценок)
Ответ:
alisgrhf
alisgrhf
29.06.2022

Несмотря на Конституцию, гарантирующую нам Закон об образовании, школа, институционально, и организация учебного труда в ней оставляют желать лучшего. Казалось бы, с её ученик, в первую очередь, сможет уметь учиться, но обеспечить это в наше время может только самообразование. Одноклассники, друзья... Этих людей больше интересует новый клип Моргенштерна, чем библиотека. Но я питаю надежду, что самоорганизация чиновников им открыть глаза на эту проблему, и обновить эту застоявшуюся систему, чтобы мы все с удовольствием проходили все ступени образования.

4,4(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Обществознание
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ