М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
лиза12322
лиза12322
28.11.2022 11:58 •  ОБЖ

Формирование личности подростка при взаимоотношениях со взрослыми 25

👇
Ответ:
dxdarthur2001
dxdarthur2001
28.11.2022
Личностное развитие в подростковом возрасте характеризуется наличием двух разнонаправленных тенденций: стремлением к независимости, обусловленным возрастными задачами развития, с одной стороны, и стремлением к сохранению детской зависимости, обеспечивающей ощущение безопасности, защищенности и уверенности, с другой. В изучении эмоциональной зависимости в детско-родительских отношениях значительное место занимает проблема соотношения явлений зависимости и привязанности. В психологии привязанность означает поиск и установление близости с другим индивидом; зависимость рассматривается как отдельное явление, которое включает в себя некоторые характеристики привязанности, связанные с потребностью в близких отношениях, но которое, наряду с этим, отличается и неуверенностью, подконтрольностью, неравноправностью, потребностью в постоянном подтверждении продолжения этих отношений.

КиберЛенинка: https://cyberleninka.ru/article/n/problema-psihologicheskoy-zavisimosti-nezavisimosti-podrostkov-ot-roditeley
4,6(96 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Rika2468
Rika2468
28.11.2022

1) ефрейтор

2) Индия: лепра, холера, бешенство.

Центральная Америка: дизентерия, брюшной тиф, бешенство, холера, малярия.

Южная Америка: гепатиты, гельминтоз, сыпной тиф, сальмонеллёз, лейшманиоз, сибирская язва.

Северная Африка: дизентерия, брюшной тиф, трахома, москитная лихорадка.

Южная Африка: амебиаз, брюшной тиф, гепатит А, малярия, чума

Северная Европа: гельминтозы, гепатит А, сальмонеллез, клещевой энцефалит

Южная Европа: дизентерия, брюшной тиф, сальмонеллёз, бруцеллез, холера, гепатит А, блошиный и клещевой тифы.

4,6(60 оценок)
Ответ:
Shilork
Shilork
28.11.2022

Объяснение:

1. Ви маєте повне право не пускати поліцейського в своє помешкання, адже держава гарантує Вам недоторканість житла. Це означає, що працівник поліції може зайти до помешкання лише за згодою осіб, які мешкають у ньому, або за вмотивованою ухвалою слідчого судді. Почувши таку безапеляційну вимогу, не поспішайте одразу за поліцейських до своєї оселі, а зробіть декілька кроків задля власної безпеки.

Детальніше

Закрити

Відповідно до ст. 30 Конституції України та ст. 13 КПК, держава гарантує Вам недоторканість особистого житла. Відступ від такої норми можливий тільки у невідкладних випадках, пов'язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину. Про застосування такого поліцейського заходу обов’язково складається протокол (ч. 3 ст. 38 ЗУ «Про Національну поліцію»). Окрім того, ст. 233 КПК чітко вказує, що «ніхто не має права проникнути до житла чи іншого володіння особи з будь-якою метою, інакше як лише за добровільною згодою особи, яка ними володіє, або на підставі ухвали слідчого судді», яка необхідна для проведення обшуку чи примусового доставляння особи до відділення поліції чи суду.

Отже, працівник поліції або іншого правоохоронного органу може зайти до помешкання лише за згодою осіб, які мешкають у ньому, або за вмотивованою ухвалою слідчого судді. В даному випадку метою візиту буде обшук Вашого помешкання, або іншого володіння (про це буде в наступному розділі, що стосується обшуку). Тому, почувши таку, на перший погляд, безапеляційну вимогу, не поспішайте одразу за поліцейських до оселі, а зробіть декілька кроків задля власної безпеки.

2. Обов’язково попрохайте поліцейського пред'явити його службове посвідчення, яке можна роздивитись через дверне вічко і при необхідності переписати з нього дані, переконавшись в тому, щоособа дійсно є працівником поліції. Якщо це дільничний інспектор, що прийшов до Вас на профілактичну бесіду, то він має бути у форменому одязі (однострої). Ви завжди можете з ним поспілкуватись на сходах Вашого під’їзду, а не в своїй квартирі.

3. Дізнайтесь мету візиту поліцейських – вона має бути конкретною, тому не беріть до уваги незрозумілі пояснення на кшталт: «Поговорити треба» або «Відчиніть – тоді й пояснимо». Запропонуйте поспілкуватись через двері, а якщо він вимагає надання письмових пояснень, попрохайте залишити у дверях письмову повісткуз викликом у відділення поліції (див. Розділ 9).

4. Якщо правоохоронець у грубій формі наполягає на необхідності зайти до Вашої квартири, запитайте, чи є в нього вмотивована ухвала слідчого судді про обшук або огляд житла.За відсутності такої ухвали повідомте, що своїми діями він порушує законодавство України і якщо не залишить Вас у спокої, то Ви будете телефонувати на “гарячу лінію” прокуратури чи служби внутрішньої безпеки. Коли така ухвала є, тоді вимагайте зачитати її і показати через вічко в дверях, якщо маєте підстави не довіряти правоохоронцям.

4,6(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: ОБЖ
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ