Проблема данного высказывания заключается в социальном взаимодействии. Человек многое требует от других, но для себя ищет поблажки, исключения из правил. Мы часто совершаем ошибки не замечая их, но когда дело касается других людей, мы указываем им на их неправоту.
Нельзя не согласиться с автором данного высказывания. Человек полностью доверяет себе, а к другим относится настороженно, оттого и требуя от них полного соблюдения всех правил без исключения. Из курса обществознания мы знаем, что человек это биосоциальное существо, наделенное сознанием и правом выбора своей линии поведения. Никто не отнимал у человека также и инстинкта самосохранения. И любой человек в опасной для него ситуации будет искать выкрутиться из нее, чтоб не пострадать, то есть не понести наказание. Таким образом, исключение для себя это наполовину и природное явление в жизни человека. И сдерживать его весьма нелегко.
Что говорят нам факты общественной жизни? Нредко по новостям можно увидеть истории о людях, являющимися депутатами ГД РФ поддерживающие проект закона об ужесточении наказания за езду в нетрезвом виде, а через некоторое время сами попадаются пьяными за рулем. Но вместо того, чтобы признать свою вину, они всевозможными пытаются найти "отмазку".
Вторым примером могу случить я сам. мой путь от школы домой лежит через достаточно оживленную автомагистраль. Но до светофора идти неудобно и далековато. Мы с ребятами часто перебегаем дорогу в неположенном месте. Оправдываемся, что мол все безопасно, мы очень внимательны. Однако, когда мы с папой едем на машине и кто-нибудь начинает перебегать нам дорогу, я его искренне ненавижу, ругаю его за неосмотрительность и нарушение правил дорожного движения.
Данная проблема актуальна во все времена. Изо дня в день, в кругу друзей, семьи, знакомых, мы нередко можем быть не правы, но считаем свою неправоту за небольшой промах, маленькое исключение, так как в следующий раз мы поступим иначе.
Хвороби цивілізації - це сукупність хвороб і симптомів, що вказують на хворобу, викликаних розвитком цивілізації.
Цей термін, Який в минулому міг відповідати багатьом хворобам, сьогодні відноситься до хронічних станів невідомого походження, які замінили старі хвороби в якості основних проблем зі здоров'ям у більшості розвинених країн.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, люди, які живуть в країнах з високим і середнім рівнем доходу, переважно вмирають від хронічних захворювань, пов'язаних з життя або хвороб цивілізації.
Хвороба Альцгеймера;
атеросклероз;
астма,
рак,
Хронічне захворювання печінки;
діабет;
Хвороби серця;
гіпертонія;
остеопороз
інсульт;
депресія;
дивертикулит;
Каміння в жовчному міхурі;
Ожиріння та інше.
У країнах з низьким рівнем доходу люди в основному вмирають від інфекційних захворювань, таких як:
ВІЛ / СНІД;
туберкульоз;
малярія;
Грип.
Причини хвороб цивілізації
Число причин виникнення хвороб цивілізації постійно збільшується. Найпоширеніші з них, які впливають на ймовірність захворіти, включають:
Пасивний б життя;
Сидяча робота;
Відсутність фізичної активності;
Прийом стимулятором і нелегальних добавок;
Постійний стрес і напруження;
Темп життя;
б життя, а не дозволяє відпочити.
Причини їх виникнення також включають зникнення великих епідемій та інших наслідків соціальних негараздів, взаємодія різних побічних продуктів економічного розвитку.
Ці дві групи факторів стосуються зростаючого числа країн, що розвиваються: по кілька років середня тривалість життя населення ЦИХ країн різко зросла, а їх біологічна, фізична і соціальне середовище змінилися. Через це серцево-судинні захворювання, рак і інші хвороби поступово і неминуче прогресують. Це розвиток може бути прискорене взаємодією старих і нових факторів ризику, які співіснують в Деяких країнах, що розвиваються.
Ці ризики включають в себе:
Накопичення забруднень в навколишньому середовищі,
Зростання населення мегаполісів,
Зростання споживання тютюну, алкоголю і жирів,
Розпад соціальної інфраструктури
і багато інших чинників.
Накопичення ЦИХ агресивних чинників може призвести до збільшення в найближчі десятиліття захворюваності та поширеності «хвороб цивілізації», рівня смертності в світі.
Види хвороб цивілізації
Є однозначного поділу цього типу захворювань. Умовно поділяються на 6 груп:
Всі види раку, а не тільки злоякісні;
Психосоціальні захворювання - алкоголізм, депресія, залежність, анорексія і булімія, наркоманія;
Хвороби, пов'язані з роботою і життям - трудоголізм, вигоряння, думки про самогубство, відсутність мотивації до дії;
Захворювання дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту;
Захворювання серця і системи кровообігу;
Інші.
Чи можна лікувати хвороби цивілізації
Состояние условий труда, при которых воздействие на работающего опасных и вредных производственных факторов исключено или воздействие вредных производственных факторов не превышает предельно допустимых значений
Объяснение: