ответ смотри снизу
Объяснение:
Важнейшими технологическими мерами охраны водных ресурсов являются совершенствование технологий производства, внедрение безотходных технологий. В настоящее время применяется и совершенствуется оборотная система водоснабжения, или повторное использование воды.
Поскольку избежать полностью загрязнения воды невозможно, применяются биотехнические меры охраны водных ресурсов - очистка сточных вод от загрязнения. Основные методы очистки - механические, химические и биологические.
ПОСТАВЬреальная ситуация из моей жизни это буря. когда резко вырубился свет. я видела с окна как сносило забор и летал шифр по воздуху. после этого попадали много деревьев. в первый момент я испугалась за своих родителей ибо их не было дома. они были на улице. я отошла от окна. вообще в такие моменты лучше прятаться хоть куда. например в центре города мамин знакомый спрятался в в машину. по ветер был таким сильным что поднимал передок машины. после окончания трагедии люди вышли на улицу. у моей тети не было крыши в прямом смысле. мой дом задело меньше. дядя вова наш сосед моей семье ремонтировать крышу. а я с мамой белали по улице и собирали шифр который улетел. в таких ситуациях ни в каком случае не нужно подходить к проводам. мои родители кстати в момент трагедии были в сарае.
2 взаимо люди в трудной ситуации должны собраться и друг другу. пример дядя вова нам чинить крышу.
По-перше, підготовка до дорослого життя пов'язана з тим, що організм підлітка росте, розвивається, відбуваються відповідні зміни його фізіологічних систем. З одного боку, цей процес здійснюється сам по собі, хочемо ми цього чи ні, а з іншого - для нормального перебігу фізіологічного дорослішання необхідне раціональне й повноцінне харчування, рухова активність, дотримання режиму праці й відпочинку.
іб життя має бути таким, щоб допомагати організму впоратися з фізіологічним дорослішанням, а не заважати йому. Шкідливі звички, пов'язані з уживанням алкоголю, нікотину, наркотиків, гальмують фізичний розвиток, порушують нормальні процеси росту і розвитку.
По-друге, підготовка до дорослого життя пов'язана з психологічними зусиллями. Поступово підліток вчиться прогнозувати свою поведінку у різних життєвих ситуаціях, одержувати необхідну інформацію, аналізувати її, застосовувати для досягнення своїх цілей. Він починає самостійно ставити собі завдання, відслідковувати хід виконання власних дій та їхні результати, використовувати наявний досвід, емоційно правильно реагувати на різні ситуації у своєму житті. Цей процес не відбувається сам по собі, підліток є його активним учасником, він має докладати певних зусиль, щоб розвиватися й дозрівати психологічно.
По-третє, підготовка до дорослого життя передбачає набуття соціальних умінь, наприклад, уміння знайти своє місце в класі, групі підлітків, уміння відповідати за свої вчинки, бути самостійним.
Щоб стати дорослим, потрібно щоденно працювати над собою, учитися будувати стосунки з людьми, що живуть поруч із нами (рідні, близькі, знайомі, однолітки), замислюватися над тим, що ви даєте іншим людям.
Дорослість - це самостійність. Можна написати це слово так: самостійність, це означає, що "я стою сам". Я не маю потреби в наказах і заборонах, командах та оцінках, ніхто не повинен думати за мене й відповідати за мої вчинки, за мене ніхто не повинен приймати рішення. Я все роблю сам.