Объяснение:
Уважаемые участники итогового сбора!
Материально-техническое обеспечение является одним из основных звеньев комплекса мероприятий гражданской обороны, поэтому, от своевременного, полного и качественного удовлетворения потребностей в материальных средствах зависит успешное проведение аварийно и восстановительных работ, а в целом – нормальное функционирование системы гражданской защиты.
Федеральным законом от 12 февраля 1998 года № 28 – ФЗ на субъекты возложена организация и осуществление мероприятий по гражданской обороне, в том числе создание и содержание в целях гражданской обороны запасов материально-технических, продовольственных, медицинских и иных средств.
Работа по созданию резерва материальных ресурсов Сахалинской области отрегулирована соответствующим постановлением Правительства области.
Координирующими органами по вопросам создания материальных резервов для целей гражданской обороны на территории нашей области являются Главное управление МЧС России по Сахалинской области и областное агентство по делам гражданской обороны, защиты от чрезвычайных ситуаций и пожарной безопасности.
Перше, що назве кожен - любов. Причому не тільки до протилежної статі, але й до рідних, близьких, друзів. Любов породжує співчуття, а без нього не обходяться жоден список життєвих цінностей.
2. Розуміння - обов'язковий пункт, який включає в себе життєві цінності будь-якої людини. Кожен хоче бути зрозумілим, а й розуміння інших веде до розв'язання і запобігання конфліктам.
3. Повага дозволяє надихатися позитивними рисами інших, знайти недоліки в собі і виправити їх. Але що найприємніше - це ті життєві цінності, транслюючи які ми лише примножуємо їх у своєму житті.
4. Дисципліна, яку багато намагаються уникати. Мало хто відносить її до життєвих цінностей людини. Багато хто вважає це рутиною, але насправді це виконання своїх обов'язків. Не завжди це важка і сумна праця. Виконувати їх можна з радістю.
5. Віра в людей, у тому числі і в себе. Транслюючи ці життєві цінності, ви заражаєте упевненістю оточуючих і зміцнюєте віру в себе самого.
6. Подяка - це те мале, що може підняти в іншому хвилю ентузіазму і дружелюбності.
7. Прощення допомагає нам повернутися обличчям до майбутнього і не мучитися образами і болями.
8. Дружба - це життєві цінності людини, на які він спирається в скрутну хвилину.
9. Надія не дає нам опустити руки, коли здається, що попереду вже нічого не світить.
10. Оптимізм допомагає протистояти поганому - попросту його не пом
Через постійну зайнятість, перенасичення інформацією та до смарт-гаджетів страждає наша пам’ять. Ви починаєте забувати зовсім буденні речі: купити хліба, зробити звіт чи ім’я нового друга вашої дитини. Аби бути в тонусі, пам’ять потрібно постійно тренувати як і інші м’язи вашого тіла.Подорожі до вам не лише отримати нові враження та перезарядитися, а й стануть корисним тренажером для пам’яті. Гуляйте незнайомими вулицями міста без навігатора: запам’ятовуйте дорогу, звертайте увагу на цікаві деталі тощо.Поставте собі за мету кожного дня вивчати хоча б декілька рядків віршів. Це можуть бути приклади сучасної поезії, жартівливі рядки або улюблені вірші зі шкільної програми – все, що душа забажає. Для того, щоб запам’ятати щось, ми звикли використовувати метод багаторазового повторення. Ці, здавалося б, дідівські захоплення можуть вам бути кориснішими, ніж ви думаєте. Ще одна вправа, яка буде корисна як для дорослих, так і для дітей – пазли.Не менш ефективним для тренування пам’ят . Чим більше об’єктів для слідкування ви собі оберете – тим корисніше для вас.Найкращий іб змусити мозок працювати на повну – вийти з комфортної зони.Намагайтеся запам’ятати обсяги, відстані і розміри.Пам’ятайте, що мозок так само як і тіло потребує здорового життя.Постійне реальне спілкування – це активна мозкова діяльність. Адже комунікація концентрує увагу та активізує пам’ять.