Самопізнання і формування особистості. Формування самооцінки
Обміркуйте й обговоріть ситуацію. Відомий педагог В. О. Сухомлинський писав: «Я не один рік міркував: у чому результат виховання виявляється найяскравіше? Життя довело: перший і найпомітніший результат виховання виявляється в тому, що людина починає думати про себе. Задумується над питанням: що в мені є доброго і що є поганого?». Про який важливий процес говорить Сухомлинський?
Самопізнання і формування особистості
Особистість людини формується шляхом самопізнання, самовизначення, самовиховання, самоконтролю, самооцінки. Саме ці процеси дозволяють людині набути таких якостей, як відповідальність, гідність, індивідуальність, громадська активність, твердість поглядів і переконань, уміння керувати власного поведінкою й діями, обмірковувати свої вчинки й відповідати за них.
Разработка была завершена к 1949 году, причём, несмотря на название, окончательный образец патрона сильно отличался от первоначального образца 1943 года, имевшего гильзу длиной 41 мм. В некоторых случаях патрон 7,62×39 мм упоминается как 7,62×39 мм M43. Этот патрон был также известен в США как .30 Russian Short, но в настоящее время, в силу своей известности, рас и популярности, данный патрон во многих зарубежных источниках упоминается как «7.62×39».
Принятый на вооружение в 1949 году автомат Калашникова был разработан именно под этот патрон.
В начале 70-х годов на смену ему пришёл патрон 5,45×39 мм. Однако и по сей день патрон 7,62×39 остаётся одним из самых массовых и рас патронов в мире.