У каждого человека должна быть цель в жизни, так как если ты её не имеешь, то теряется смысл жизни, теряется то, ради чего мы вообще существуем на свете. Я считаю, что человек должен иметь не одну цель, а несколько. У меня их много, причём они периодически меняются, добавляются, корректируются, а бывают и исключаются из моего списка целей в жизни. Я хочу рассказать о трёх моих самых важных целях.
Главная моя цель – это найти своё место в жизни, призвание, то, ради чего будет интересно жить и двигаться вперёд. Я хотел бы быть архитектором, строить красивые, современные, а может и необычные здания и сооружения. Я думаю, что с этой профессией мне будет интересно идти по жизни, новый подход и творчество будет в каждой моей работе, так что скучать не придётся. Кроме этого, я люблю рисовать, и возможно у меня также что-то получится и на этой поприще, но всё же, я думаю, рисование будет моим очень приятным хобби.
Другая моя цель – это найти спутницу жизни, ту, которую бы я любил, которая разделяла бы мои взгляды и убеждения, с которой мы могли бы создать семью, завести детей и чтобы мы могли прожить с ней счастливо, до самых наших последних дней.
Ещё одна моя большая цель – это путешествия. Я собираюсь объездить весь мир, тем более, в наше время, посмотреть мир уже не так сложно, было бы желание.
радіаційна небезпека
аварія з викидом (розливом) радіоактивних речовин - аварія на радіаційно небезпечному об’єкті, яка спричинила викид (розлив) радіактивних речовин за межі встановлених захисних бар’єрів, і (чи) потужність дози іонізуючого випромінювання перевищує встановлені норми і загрожує довкіллю.
радіаційне забруднення - забруднення поверхні землі, атмосфери, води, продуктів харчування, харчової сировини, кормів та різних предметів радіоактивними речовинами у кількості, що перевищує рівень, встановлений стандартами, нормами і правилами радіаційної безпеки.
виникнення аварій (катастроф) на транспорті, підприємствах та енергетичних установках з викидом радіоактивних речовин становить сарйозну небезпеку.
фактори небезпеки викиду (розливу) радіоактивних речовин:
забруднення навколишнього середовища, небезпека для всього живого, що опинилося на забрудненій місцевості (загибель людей, тварин, знищення посівів та і крім того, внаслідок можливого атомного вибуху виникнення сильних руйнувань на значній території.
пропонуємо заходи, необхідні кожній людині, яка може опинитися у районі можливої аварії з викидом (розливом) радіоактивних речовин.
досвід ліквідації аварії на аес показав високу ефективність цих заходів.хімічна небезпека.
аварії (катастрофи) на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію сильнодіючих отруйних речовин (сдор), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид та інші. це являє серйозну небезпеку для населення, заражене повітря уражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.
фактори небезпеки викиду (розливу) хімічно небезпечних речовин: забруднення навколишнього середовища, небезпека для всього живого, що опинилося на забрудненій місцевості (загибель людей, тварин, знищення посівів та і крім того, внаслідок можливого хімічного вибуху виникнення сильних руйнувань на значній території.
1)3усвідомлення своїх власних дій, емоцій, психічних станів
2)мають ознаки психологічної рівноваги
3) 1.професійна самореалізація, 2. соціальна самореалізація, 3.особиста самореалізація
4)1.завищена,2.адекватна,3.занижена
5) 1. розуміння самого себе, своїх можливостей і прагнень, 2.4засіб оволодіння власним досвідом
6)свідома діяльність, спрямована на реалізацію себе як особистості, вироблення людиною в собі позитивних особистісних якостей
7)1.здібності,2.схильності,3.інформованість
8)спрямованість психічної діяльності людини та її зосередженість на тому чи іншому об’єкті
9)1.позитивні,2.негативні
10)образною пам'ятю
11)учіть і повторюйте великими дозами
12)короткочасною