М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Vrronika778
Vrronika778
29.12.2020 08:46 •  Окружающий мир

какие главные перемены на Руси в облике Москвы произошли при Иване III

👇
Ответ:
NoMatterWho2001
NoMatterWho2001
29.12.2020

хз хз хз хз хз хз хз я не знаю ха хах ха

4,8(99 оценок)
Ответ:
KatyushaLis77
KatyushaLis77
29.12.2020

ответ: Перестала быть зависимость от орды. Сложилось единое независимое государство.началась перестройка кремля. Появился Государственный герб России.

4,7(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ejulere
ejulere
29.12.2020

Украинский танкер-контрабандист устроил экологическую катастрофу в Черном море и погубил одесский пляж. Накануне корабль «Делфи» налетел на волнорез вблизи Одессы и сел на мель. Из него начали вытекать нефтепродукты, сообщает телеканал «Звезда».

В субботу ситуация в районе крушения существенно ухудшилась. На месте происшествия зафиксировано превышение концентрации нефтепродуктов в 90 раз.: 23 ноября 2019

Для уменьшения вреда природе от таких аварий человек принимает различные меры. Сбор разлитой нефти с воды с специальных судов, очистка берегов от выброшенной на берег нефти птицам и морским млекопитающим.

Объяснение:

4,7(73 оценок)
Ответ:
linanstyoxvdtf
linanstyoxvdtf
29.12.2020

Щоб до зберегти існуючі цінності, слід дотримуватися і пропагувати наступні правила поведінки на природі.  

   Не ламайте гілля дерев та кущів!

   Рослина - жива істота, гілки разом з листям відіграють важливу роль у її житті. Наприклад, листя бере участь в диханні рослини. Яке право ми маємо безглуздо обламувати гілки, заважати їй жити? До того ж листя виділяє у повітря кисень, затримує пил, не випадково там, де багато рослин, легко дихається. Ми повинні пам'ятати і про красу рослин, яку можемо порушити, обламуючи гілки.

   Не марнуйте кору дерев!

   Відомо, що люди нерідко вирізують на корі дерев написи, наприклад, свої імена, роблять інші мітки. Це порушує красу природи і дуже шкодить деревам (через ранку випливає сік, можуть проникнути під кору мікроби і гриби-трутовики, які викликають захворювання і навіть загибель дерева).

   Не рвіть у лісі, на луках квітів.  

   Нехай красиві рослини залишаться в природі! Пам'ятайте, що букети можна складати тільки з тих рослин, які вирощені людиною.

   Збирання дикорослих рослин на букети - дуже потужний фактор впливу людини на природу. Його часто недооцінюють, вважаючи, що шкода, яка завдається при цьому рослинному світу, не варта уваги. Однак саме наша давня звичка рвати квіти призвела до зникнення багатьох рослин в місцях, які часто відвідують люди.

   З лікарських рослин можна збирати тільки ті, яких у вашій місцевості багато. Частину рослин потрібно обов'язково залишати в природі.

   Лікарські рослини - найцінніше природне багатство, до якого треба ставитися дбайливо. Кількість деяких з них через масовий збір різко зменшилася. Тому можна заготовлювати ті рослини, які численні. Але і їх потрібно збирати так, щоб у місцях збору певна їх частина залишалася незайманою.  

   Не обривайте в лісі павутину і не вбивайте павуків!

   Павуки - традиційний об'єкт гидливого ставлення з боку людини. Це упередження засноване на незнанні, неувазі до навколишнього світу. Павуки є такою ж повноправною складовою частиною природи, як і інші тварини. Їх життя сповнене цікавих подробиць. Мережі павуків, та й самі вони по-своєму гарні. До того ж ці хижі істоти знищують безліч комарів, мух, попелиць та інших комах, що приносять шкоду людині і господарству.

   Не ловіть диких тваринок і не несіть їх додому!

   Відомо, що ящірки, їжаки, деякі риби, птахи нерідко виявляються жертвою любові людей до «наших менших братів», яка виражається в тому, що цих тварин ловлять, приносять додому і намагаються утримувати в неволі. Найчастіше такі спроби закінчуються загибеллю тварин, так як умови неволі не можуть замінити їм природного середовища. Кращий «дім» для диких тварин - ліс, луки, водойми, а в наших будинках можна утримувати лише тих тварин, які звикли до життя в цих умовах, з'явилися на світ в неволі, яких спеціально розводять для утримання поруч з людиною.

    Не підходьте близько до гнізд птахів!  

   По Ваших слідах їх можуть відшукати і знищити хижаки. Якщо випадково опинитесь біля гнізда, не торкайтесь до нього, відразу ж ідіть. Інакше птахи-батьки можуть назавжди залишити гніздо. Не знищуйте пташині гнізда!  

   В лісі намагайтеся ходити стежками, щоб не витоптувати траву і ґрунт. Від цього гине багато рослин, тварин.

Объяснение:

4,8(55 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ