ответ: Екологічна проблема "Забрудненість питної води"
Объяснение:
Ця проблема повязана з:
Водопостачання з річки Дністер. Природно, пониззя річки збирає усе забруднення з басейну. Ясна річ, що для мешканців Одеси, важливо, щоб, контроль якості води в річці вівся на протязі всього Дністра, і також на території Молдови. Природно, що така програма повинна вирішуватися на загальнодержавному рівні і підтримуватися керівництвом країни. Створення Національних парків вздовж басейну Дністра сприяє створенню більш суворого режиму з контролю та охорони водного ресурсу, і в результаті буде забезпечувати надходження більш чистішої води в Одеській області.
Ще одна серйозна проблема, негативно впливає на якість води, це на 80% зношеність міських інженерних мереж. Адже поруч проходять і водопровідний і каналізаційний колектор. В силу фізичної зношеності в обох трубопроводах є прориви, приховані під землею. Відбувається не тільки дорога втрата води, також відбувається водообмін і всмоктування нечистот в водопровідний колектор. У зв'язку з цим явищем в Одесі ніяк не вдається відмовитися від шкідливої хлорування води. Більш того, доводитися завищувати вміст хлору, щоб убезпечитися від інфекцій.
а) В Англии бобры были уничтожены уже в 12 столетии, в Голландии- в 18. В Прибалтике за одного бобра давали 5 - 7 соболей. А за одного более светлого зверя - 3 - 4 соболя или 100 белок! "Маленькие лесные звери" так называли бобров индейцы.
б) Главный корм белок - семена хвойных деревьев. Подсчитано: чтобы насытиться, зверёк должен за день опустошить двадцать восемь еловых шишек или триста восемьдесят сосновых!
в) Ласка и горностай зимой становятся белыми. Горностая при этом можно отличить от ласки: у него кончик хвоста чёрный, а у ласки белый. Кстати, кончик хвоста у горностая всегда чёрный- и зимой и
Питьевая вода. Для одесситов, это, прежде всего, проблема питьевой воды, которую мы получаем из Днестра — единственного нашего источника. Она, к сожалению, некачественная и для того, чтобы достичь европейских норм, ее надо очень долго очищать. Сейчас есть планы постройки на Днестре плотины и это значительно повлияет на качество воды в худшую сторону.