М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lisa221513
lisa221513
12.10.2021 19:33 •  Окружающий мир

Чем занимается художник , какие материалы он использует , какую пользу он несёт людям ?

👇
Ответ:

Художник - одна из важнейших профессий на Земле, позволяющая человеку создавать творческий продукт, вдохновляясь окружающим миром, природой, архитектурой, людьми и переживаниями их внутреннего мира для блага общества, личного развития, благотворительности и просто получения прибыли за свой труд.

Художник в ходе своей работы  использует такие материалы, как: кисточки, цветные/простые/специальные художественные карандаши, краски, клячку (ластик), палитру, мольберт и другое.

В первую очередь художник рисует для себя, а потом уже для других. Данная профессия очень ответственная, так как требует огромной сосредоточенности, материальных затрат и наличия свободного времени, отведённого на работу. Художник при работе всегда преследует какую-то цель: в своих работах он изображает внутренние переживания, эмоции, порывы души и многое другое, связанное с повседневной жизнью людей и общества. Работы художников вывешиваются в специальных помещениях, например, на выставках, картинных галереях и музеях с целью привлечения людей к творчеству; возможности подумать над главной идеей написания картины; вдохновения и просто желания насладиться атмосферой живописи, но основная цель этих выставок - привлечение и знакомство людей с Культурой.

4,4(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bikimbetovadarina
bikimbetovadarina
12.10.2021
Правильні відомості про Землю та її форму з’явились не відразу, не в один час і не водному місці. Проте де саме, коли, у якого народу вони були найбільш правильними, з’ясувати важко. Дуже вже мало збереглося про це вірогідних стародавніх документів та матеріальних пам’яток.
Одна з найдавніших культурних країн на Землі – Китай. За кілька тисяч років до н.е. китайці мали писемність, уміли зображати місцевість на карті і складали географічні описи. Та, на жаль, старокитайські „рисунки” (карти) і описи земель ще майже не вивчені. 

Індійська культура теж дуже давня. За переказами, індійці уявляли собі Землю у вигляді площини, що лежить на спинах слонів. Цінні історичні матеріали дійшли до нас і від стародавніх народів, які жили на Близькому Сході, в басейні рр. Тігру та Єфрату, в дельті Нілу і вздовж берегів Середземного моря в Малій Азії і Південній Європі. До наших часів дійшли писані документи з стародавньої Вавілонії. Давність їх – близько 6000 років. Вавілоняни, в свою чергу, успадкували знання від ще більш стародавніх народів. Вавілоняни вважали, що Земля має вигляд гори, західний схил якої займає Вавілонія. Вони помітили, що на південь від Вавілону – море, а на сході височать гори, через які не наважувались переходити. Тому їм здавалось, що Вавілонія розташована на західному схилі „світової” гори. Гора ця – кругла, і оточена вона морем, а на море, як перевернута чаша, спирається тверде небо – небесний світ. На небі, як і на Землі, є суша, вода та повітря. Небесна суша – це пояс сузір’їв Зодіаку, який як гребля, простягнувся серед небесного моря. По цьому поясі суші рухаються Сонце, Місяць і п’ять планет. Під Землею знаходиться безодня – пекло, куди спускаються душі померлих; уночі Сонце проходить через це підземелля від західного краю Землі до східного, щоб уранці знову почати свій денний шлях по небу гаючи, як за морським горизонтом заходить Сонце, люди думали, що воно спускається в море і що сходити воно теж повинно з моря. Отже, в основі уявлень стародавніх вавілонян про Землю лежали за явищами природи. Проте знання їх були обмежені, і через те вони не могли правильно пояснити ці явища. Народи, які жили в Палестині, інакше уявляли собі Землю, ніж вавілоняни. Стародавні євреї жили на рівнині, і Земля здавалась їм рівниною, на якій подекуди височать гори. Особливе місце у світобудові євреї відводили вітрам, які приносять з собою то дощ, то посуху. Оселя вітрів, на їх думку, міститься в нижньому поясі неба і відокремлює собою Землю від небесних вод: снігу, дощу і граду. Під Землею залягає вода, від якої догори йдуть канали, що живлять моря і ріки. Уявлень про форму всієї Землі у стародавніх євреїв, очевидно, не було. Відомо, що фінікійці, єгиптяни і стародавні греки були добрими мореплавцями: навіть на невеликих кораблях вони сміливо вирушали в далекі плавання і відкривали нові землі. Дуже багато чим географія завдячує еллінам, або стародавнім грекам. Цей нечисленний народ, що жив на півдні Балканського і Апеннінського півостровів Європи, створив високу культуру. Про найдавніші відомі нам уявлення греків про Землю ми знаємо з поем Гомера – „Одіссеї” і „Ілліади” (12-8 ст. до н.е.). З цих творів видно, що греки уявляли собі Землю трохи опуклим диском, який нагадує щит воїна. Сушу кругом обтікає ріка Океан. Над Землею розкинувся мідний небозвід, по якому рухається Сонце, піднімаючись щодня з вод Океану на сході і поринаючи в них на заході.
4,5(82 оценок)
Ответ:
Миша75040406
Миша75040406
12.10.2021

1. Получать знания

2. Чётко выполнять задания учителя

3. Нельзя мусорить в школе

4. Эвакуироваться под руководством учителя

Задание 2

1. Чтобы быть здоровыми и умными

2. Жиры

3. Масло, сметана.

4. Вредно есть много жирной, солёной и острой пищи

5. В коле и подобных ей напитках содержится очень много сахара, из-за чего в поджелудочной железе увеличевается выработка инсулина. Это и провоцирует рак. Кроме того, любители газированных напитков обычно питаются хуже прочих, и это тоже может плохо влиять на поджелудочную железу.

Задание 3

1. Наурыз

2. Благословение

Задание 4

1. Пчеловодство, земледелие

2. Уход за мелким рогатым скотом

Надеюсь правильно) С тебя плдписон:)

4,5(64 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ