М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Cheburek1112
Cheburek1112
19.10.2022 21:54 •  Окружающий мир

Какие растения растут только в воде?​


Какие растения растут только в воде?​

👇
Ответ:
anystti
anystti
19.10.2022

Лотос ответ:

Объяснение:

4,6(5 оценок)
Ответ:
nataljalevchen
nataljalevchen
19.10.2022

Кувшинка, кубышка, сальвиния плавающая, вахта трехлистая, камыш

4,6(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
BvbNo9
BvbNo9
19.10.2022
Луна́ (лат.Luna) — естественный спутник Земли. Самый близкий кСолнцу спутник планеты, так как у ближайших к Солнцу планет,Меркурия и Венеры, спутников нет. Второй по яркости[комм. 1]объект на земном небосводе после Солнца и пятый по величинеестественный спутник планеты Солнечной системы. Среднее расстояние между центрами Земли и Луны — 384 467 км(0,002 57 а. е., ~ 30 диаметров Земли).

Видимая звёздная величина полной Луны на земном небе −12,71m[3]. Освещённость, создаваемая полной Луной возле поверхности Земли при ясной погоде, составляет 0,25 — 1 лк.

Луна является единственным астрономическим объектом вне Земли, на котором побывал человек.

Русское слово луна восходит к праслав. *luna < пра-и.е. *louksnā́«светлая» (ж. р. прилагательного *louksnós), к этой же индоевропейской форме восходит и лат.lūna «луна»[4]. Грекиназывали спутник Земли Селеной (др.-греч. Σελήνη), древние египтяне — Ях (Иях), вавилоняне — Син.
4,5(1 оценок)
Ответ:
K1rysha
K1rysha
19.10.2022

У нашому житті може статися що завгодно, і в тому числі і пожежа. Саме з цієї причини ви повинні знати, як правильно користуватися вогнегасником в різних умовах. Сьогодні випускають кілька видів приладу з індивідуальними технічними характеристиками, які вимагають дотримання спеціальних правил користування вогнегасником. Деякі модифікації дозволено використовувати не у всіх місцях, а порядок використання вогнегасника завжди можна подивитися на етикетці виробників. Наприклад, використання деяких пристроїв заборонено для ліквідації вогню на лініях електропередач, а також, при загорянні різних речовин.

Объяснение:

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ВУГЛЕКИСЛОТНИМ ВОГНЕГАСНИКОМ

Якщо ви не знаєте, як користуватися вуглекислотним вогнегасником, рекомендуємо поглянути на етикетку. Цей тип пристрою забороняється використовувати для ліквідації загоряння матеріалів, які горять навіть без допуску повітря. Для початку вам необхідно зірвати пломбу і витягнути чеку. Направте прилад таким чином, щоб речовина покривало всю площу загоряння. Далі поверніть спеціальний маховик або натисніть на важіль.

Відстань викиду досягає 3 метрів, при цьому всередині вміщується до 4 літрів спеціальної речовини з великим вмістом СО2. Таке обладнання повинно зберігається в легкодоступних ділянках на видному місці, а співробітники повинні вивчити правила, як користуватися вогнегасником з вуглекислотним розчином. Важливо дотримуватися температурного режиму при зберіганні, щоб поблизу не було опалювального обладнання та інших нагрівальних елементів.

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ПОРОШКОВИМ ВОГНЕГАСНИКОМ

Цей вид приладу вважається самим універсальним для гасіння пожеж з різним спектром температур. Заборонено використання порошкового вогнегасника для гасіння проводів під напругою понад 1 кВт. Також не рекомендовано використовувати його в місцях, де порошок призведе в непридатність спецобладнання. Пристрої типу АВСЕ готові погасити самі вибухонебезпечні речовини.

правила користування порошковим вогнегасником

Правила користування порошковим вогнегасником. В процесі використання завжди важливо пам’ятати, як користуватися порошковим вогнегасником. Спочатку направте насадку на полум’я і витягніть пломбу. Далі натисніть на важіль і приступіть до гасіння. Тут важливо враховувати температуру нагрітих частин. З цієї причини сьогодні придумали хладонові речовини, які не порушують поверхні дорогих матеріалів. Такий прилад можна використовувати для гасіння радіоелектронної апаратури.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЙ І ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Вся конструкція являє собою ємність циліндричної форми з запірною арматурою. Всередині під великим тиском закачується пенообразующий розчин. У деяких випадках використовують допоміжний елемент з газом. З розвитком нових технологій кислоту замінили порошкові наповнювачі, які значно розширюють можливості гасіння.

Сьогодні випускають кілька видів приладу, які розрізняються за методом спрацьовування:

Для автоматичних систем пожежної безпеки;

Ручні, які використовує людина при виявленні вогнища;

Вуглекислотні для ліквідації вогню на відкритій території;

Повітряно-пінні для паливно мастильних матеріалів, тліючих без кисню;

Порошкові, які працюють за принципом розсіювання твердих елементів під впливом газу.

Компанія НАІС пропонує широкий вибір засобів гасіння з доставкою. За всі роки свого існування ми зарекомендували себе, як самий надійний постачальник пожежного обладнання по всій країні на дуже вигідних умовах. Щоб скористатися послугою, досить зайти на сайт або залишити свою заявку по телефону.

4,8(25 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ