Рослини дуже потрібні живим істотам на Землі.Без них не було б і життя,адже рослини дають нам кисень.Процес,коли вони його створюють,називається фотосинтез.
Рослини поглинають із повітря вуглекислий газ і виділяють кисень.Їх, так сказати "ніздрі" - це невеличкі отвори,продихи,розміщені на листкових пластинках.Протягом дня рослини засвоюють сонячну енергію,виробляючі поживні речовини,необхідні їм для життя.У ході цього процесу,який називається фотосинтезом,із вуглекислого газу і води утворюються різноманітні цукри і у повітря виділяється кисень.Таким чином,рослині відновлюють кисневий баланс у повітрі.Ось чому дуже важливо зберігати ліси.
Розкриттям продихів на листках рослин керують дві замикаючі клітини,розміщені по боках продихової щілини,через яку здійснюється дихання,фотосинтез і випаровування вологи.У сиру погоду замикаючі клітини переповнюються вологою і вілкривають продихову щілину.А коли сухо,вони закривають щілину,щоб вода не випаровувалася.
Объяснение:
История этого государства делится на некоторые периоды. Древний Казахстан описывает развитие территории со времен палеолита и до момента появления письменности в 8-м веке. В восточной части государства были найдены раннепалеолитические находки. Их обнаружили на берегу реки Колгутты. Также имеются сведения о палеолитических местонахождениях. В XII-V тысячелетиях до нашей эры по территории современного Казахстана распространяются стоянки. В это время уже пропадают крупные животные. Тут изобретают лук, стрелы, лодки, ловушки и многое другое. В неолите начинается активное развитие каменного орудия и появляется керамика. Первобытные люди занимаются земледелием и скотоводством. В медном веке появились сотни поселений, а также основывается ботайская культура. Тип людей - протоевропеоидный. Античный период затрагивает кочевой образ жизни и появление скифов (саков)
Объяснение: