М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Природные зоны примеры заповедников и национальных парков зона артики зона тундры лесные зоны зона степей полупустыни и пустыни зона субтропиков

👇
Ответ:
1)Зона арктики-Заповедник «Остров Врангеля», Большой Арктический заповедник
2)Зона тундры-Таймырский заповедник, Кандалакшский заповедник
3)Лесные зоны-Приокско-Террасный заповедник, Окский заповедник, Национальный парк «Лосиный остров», Национальный парк «Мещёра»
4)Зона степей-Ростовский заповедник, Оренбургский заповедник, Даурский заповедник
5)Полупустыни и пустыни-Астраханский заповедник, Заповедник "Черные земли"
6)Зона субтропиков-Национальный парк «Сочинский», Кавказский государственный природный биосферный заповедник
4,6(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ilyakuhs228
Ilyakuhs228
24.12.2022
http://webmandry.com/aziya/rossiya/reka-kama-glavnyy-pritok-volgi.-opisanie-harakteristika-karta-fot...


Кама - это река, «обучающая» защищать пространство, т.е. окружающий мир.

Жителям Камского бассейна предначертано одними из первых в стране принять активные меры по внедрению следующих Программ: «Водная стратегия Российской Федерации до 2020 года», «Концепция долго социально-экономического развития Российской Федерации на период до 2020 года», «Морская доктрина Российской Федерации на период до 2020 года», «Стратегия Национальной безопасности Российской Федерации до 2020 года», «Экологическая доктрина Российской Федерации» для:

- возобновления ресурсов биосферы: чистой воды, почвы, чистого воздуха;

- восстановления воды к регенерации (самоочистке);

- предотвращения в 2013 – 2020 годах экологического кризиса, в том числе: многократного снижения проявления эндоэкологической эпидемии (лавинное появление мутантов), «патологического старения и интеллектуального вырождения».

Их миссия: научить создавать гармонию в отношениях «Природа и Человек».
4,8(86 оценок)
Ответ:
66546654
66546654
24.12.2022

Пожежа — це неконтрольоване горіння поза спеціальним вогнищем, що розповсюджується в часі і просторі та створює загрозу життю і здоров'ю людей, навколишньому середовищу, призводить до матеріальних збитків.

Пожежна небезпека — можливість виникнення та (або) розвитку пожежі в будь-якій речовині, процесі, стані. Слід зазначити, що пожеж безпечних не буває, якщо вони і не створюють прямої загрози життю та здоров'ю людини, то завдають чи призводять до значних матеріальних втрат. Коли людина перебуває в зоні впливу пожежі, то вона може потрапити під дію наступних небезпечних та шкідливих факторів:

- токсичні продукти згорання;

- вогонь;

- підвищена температура середовища;

- дим;

- недостатність кисню;

- руйнування будівельних конструкцій;

- вибухи, витікання небезпечних речовин, що відбуваються внаслідок пожежі;

- паніка.

 Метою пожежної безпеки об’єкта є попередження виникнення пожежі на визначеному чинними нормативами рівні, а у випадку виникнення пожежі – обмеження її розповсюдження, своєчасне виявлення, гасіння пожежі, захист людей і матеріальних   Для співробітників дуже важливо виконання елементарних правил пожежної безпеки під час перебування на робочому місці (в офісі). Адже безвідповідальне ставлення до таких, здавалося б, дрібниць, як кинутий недопалок чи залишений без нагляду електрообігрівач, може спричинити пожежу. Часто займання відбувається через неправильне зберігання в приміщенні легкозаймистих речовин, спалах електропроводки через перевантаження електромережі, неакуратне поводження з вогнем у місцях приготування їжі. Пожежна безпека в приміщенні повинна забезпечуватися не тільки заходами профілактики, але і активним захистом. До відома громадян: всі об’єкти класифікуються за ознакою пожежної та вибухопожежної небезпеки. У зв’язку з цим розрізняють такі категорії приміщень: А, Б, В, Г, Д.

Заходи протипожежного захисту знижують або повністю виключають ймовірність горіння або пошкодження вогнем легкозаймисті матеріали і об’єктів, які побудовані з їх використанням.

Объяснение:

4,5(48 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ