Они туда приехали,чтоб изучить жизнь животных,атмосферу Арктики,ее растения,животных.Люди хотят сделать эти земли пригодными для жизни.Некоторые исследователи фотографируют ночное небо...
Кукольный театор применение кукол в качестве исполнителей ролей – искусство, которое пришло к нам с давних времен. точной информации о появлении кукольных театров в россии нет. а самые доподлинные сведения об этом жанре помечаются концом девятнадцатого века. техника представления была представлена двумя кукол: марионетки и перчаточные куклы. главным и любимым героем был петрушка. актеры-кукловоды целый день ходили по улицам и показывали представления зрителям. со временем петрушку заменяли другие персонажи, однако работа с ними была подобна той, что и с петрушкой. подробнее - на -
Велику роль в долі сліпого з повісті "Сліпий музикант", Короленко зіграли його близькі: мама, конюх Йохим, Евеліна, дядя Максим. Дядя Максим теж був нещасний і покараний долею. Йому захотілось до дитині. На перший погляд може показатися, що він жорстокий у ставленні до матері хлопчика. Але це не так. Він знав, як треба ставитись до таких людей, як сліпий племінник.
Сліпий юнак грає на фортепіано перед гостями. Всі приголомшені і пророкують йому популярність. Вперше Петро усвідомлює, що і він здатний щось зробити в житті.
Дядько Максим хоче, щоб Петро і Евеліна відчули, що поруч тече яскрава і цікаве життя. Евеліна розуміє, що це випробування для її почуття до Петра. Вона твердо вирішує вийти заміж за Петра і каже йому про це.
У мандрівці до Почаєва, Петро дізнається світ у його різноманітті і, співпереживаючи чужого горя, забуває про свої страждання. У садибу Петро повертається зовсім іншою людиною, душа його зцілюється.
Він відчув себе щасливим лише порівнявши своє життя з іншими, усвідомивши, що більшість з того, що люди називають щастям, у нього є: добра і турботлива кохана дружина, хороші батьки, справжній друг дядько, а ще - найбільше щастя – здоровий зрячий син.