М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Almast1
Almast1
24.01.2021 02:22 •  Окружающий мир

Скратким сообщением о масленичной неделе и описание каждого ее дня ; зачем на масленицу сжигают чучело и так далее про масленицу

👇
Ответ:
вова985
вова985
24.01.2021
Первый день Масленицы. Встреча.
Зажиточный люд начинал встречу Масленицы посещением родных. С утра свекор со свекровью отправляли невестку на день к отцу и матери, а вечером сами приходили к сватам в гости.

Второй день Масленицы. Заигрыши.
Во вторник начинались безудержные, веселые и разудалые игры, катания, забавы!

Третий день Масленицы. Лакомка.
На Лакомку тещи принимали зятьев к блинам, а для забавы зятьев созывали всех родных.

Четвертый день: Обряды
В четверг начинался широкий разгул: катание по улицам, кулачные бои и разные обряды.

Пятый день Масленицы. Тёщины вечерни.
Не успели тещи в среду накормить зятьев блинами, как уж теперь зятья приглашают их к себе в гости! Ведь в пятницу, на тещины вечерки, зятья угощали матерей своих жен блинами да сладостями. Поэтому и говорили, что "у тещи зятек - любимый сынок".

Шестой день Масленицы. Золовкины посиделки.
В субботу, на золовкины посиделки (золовка - сестра мужа) молодая невестка приглашала родных мужа к себе в гости.Новобрачная невестка должна была одарить своих золовок подарками.

Седьмой день Масленицы. Прощёное воскресенье.
В последний день Масленицы все друг у друга просили прощения, новобрачные ездили по своим родным, одаривали тестя и тещу, сватов и дружек за свадебные подарки. Ездили также одаривать кума с кумой: считалось, что самый почетный подарок для кума - полотенце, для кумы - кусок мыла. Именно в этот день сжигают чучело, для того, чтобы следующий год был богатым урожаем!
4,5(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Lisa030105
Lisa030105
24.01.2021

В Красной книге нашлось место для варанов, эти двух метровые ящеры живут в австралийских пустынях, прячась в глубоких норах под землёй. Не менее редким считается и колючий дьявол, также проживающий в Австралии, это единственный вид из рода Молох, что делает его особенно уникальным.

Эти животные в пустыне не превышают 20 сантиметров в длину, при этом самки меньше мужских особей. Их рост продолжается в течение пяти лет, а общий срок жизни, по мнению социалистов, достигает двадцати лет.

Они медленно передвигаются раскачивающейся походкой и питаются исключительно чёрными муравьями. Бородатые драконы также, живущие в австралийских пустынях тоже достаточно редки, однако в отличие от предыдущих видов их популяция всё же многочисленнее.

4,8(6 оценок)
Ответ:
MrAmoral
MrAmoral
24.01.2021

еографічне становище. Серед інших материків Африка посідає особливе місце лежить на поверхні Землі. Тільки лише вона майже посередині перетинається екватором. Її крайні крапки над півночі і півдні приблизно однакове віддалені від екватора. Більшість Африки розташована між двома тропіками в екваторіальному, субэкваториальных і тропічних поясах. Лише північна і південна околиці її заходять в субтропічні пояса.

Початковий меридіан проходить ніяких звань Африки. Північна половина материка кілька тисяч кілометрів простяглася із Заходу Схід. На південь материк звужується.

Отже, більшість Африки перебуває північніше екватора. Від Європи Африку відокремлюють неглибокий і вузьке Гібралтарську протоку й Середземне море. На сході вузький Суецький перешийок з'єднує її з Євразією. Велике подібність в рослинності і тваринний світ Північної Африки, Південної Європи і сподівалися Південній Азії пояснюється їх близькістю. Це вплинуло складу населення Північної Африки, його культуру, мову. Серед інших материків Африка відділена великими океанами.

У водах, омывающих Африку, багато риби (сардин, тунця, акул), зустрічаються дельфіни. По морю здійснюється переважна більшість торгівлі з країнами за інші континенти. Величезне значення у світовій судноплавстві має Суецький канал, який було прорито через Суецький перешийок у ХІХ в. Через нього багато країн світу здійснюють перевезення своїх вантажів.

Берегова лінія Африки порізана слабко: є одна великий затоку - Гвинейский, який неглибоко врізується в суходіл, і тільки великий півострів - Сомалі, що у Індійський океан. Це утрудняє будівництво морських портів.

Здавна Африка привертала увагу народів Південної Європи і сподівалися Південно-Західної Азії. Ці народи добре знали північне і лише частково східне африканське узбережжі. Пошуки португальцями морського шляху до Індію, про багатство якої легенди, розширили знайомство європейців з узбережжям Африки. Протягом усього 15 в. португальці поступово просувалися на південь. З західного узбережжя вони вперше вивезли до Європи велику групу рабів. Відтоді починається ганебна сторінка історії - епоха работоргівлі, яка забрала не один мільйон людей.

У 1498 р. португальський мореплавець Васко так Гама, завершуючи відкриття морського шляху до Індію, обігнув Південну Африку, пройшов вздовж Східного узбережжя материка, вперше з європейців перетнув Індійський океан і становив берегів Индостана. Так відкрили морський шлях до Індії і визначено обриси материка Півдні. З 16 в. європейські работоргівці почали вивозитимуть з Африки рабів до Америки. Вони знали лише окремі місця на західному узбережжі - відомі невольничі ринки, де можна було понад скляне намисто та інші дрібнички купувати рабів.

Досліджувати внутрішні райони Африки європейці почали займатися лише наприкінці ХІХ в., коли швидко країнам Європи знадобилися землі, де можна було добувати дешеве промислове сировину й вигідно збувати готові товари. У ХІХ ст. кілька подорожей вглиб континенту зробив відомий англійський дослідник Давид Лівінгстон. Він перетнув Південну Африку із Заходу Схід, досліджував річку Замбезі, відкрив у ньому великий гарний водоспад, під назвою їм Вікторія, дав опис верхнього течії річки Конго (Заїр), озера Ньяса та інших. Він хотів знайти витоки Ніла - великої африканської річки, проте смерть завадила йому здійснити цей задум.

Дослідження Лівінґстона дали багато нового і цікавого для географічної науки про невідомих тоді районах материка. Лівінгстон гуманно ставився до корінних жителів Африки і він у числі небагатьох зарубіжних мандрівників, заслужили любов і повага африканського населення.

Пізніше знання про екваторіальній Африці було розширено і углублены завдяки англо-американської експедиції, яка завершила дослідження озер Вікторія і Танганьїка, відкрила гірський масив Рувензорі, визначила верхні течії річок Конго і Ніла.

Вагомий внесок у вивчення природи й життя народів Африки внесли російські дослідники. Вони ставили за мету вивчити далекі, незвідані країни й зібрані наукові матеріали зробити надбанням людства.

4,4(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Окружающий мир
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ