М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sot58
sot58
29.08.2021 08:50 •  Право

Васильева работала в «росмонтаж» зав. складом. 2 августа она подала заявление об увольнении по собственному желанию со 2

августа в связи с состоянием здоровья. работодатель не согласился с увольнением васильевой со 2 августа. она направила свое заявление от 2 августа 2002 года по почте с уведомлением. в нем она указывала дату увольнения с 16 августа в связи с состоянием здоровья.

заявление васильевой было получено работодателем 5 августа. в своей резолюции на заявлении он написал: «уволить с отработкой двухнедельного срока с 19 августа». о необходимости выхода на работу 19 августа васильева не была поставлена в известность.

19 августа васильева не вышла на работу и была уволена работодателем за прогул. не согласившись с увольнением, она подала в суд иск о восстановлении на работе и о взыскании среднего заработка за вынужденный прогул.

разрешите дело по существу

👇
Открыть все ответы
Ответ:
olgaocher
olgaocher
29.08.2021

Якщо коротко, то це стосується поділу влади в державі.

Тобто поділ на законодавчу, виконавчу та судову гілки влади для того, щоб уникнути різностороннього впливу на діяльність кожної із цих гілок. Також до цього можна віднести недопущення домінування однієї гілки над іншою та забезпечення існування певної стабільності між ними.

Объяснение:

Суб'єкти системи стримувань і противаг: Верховна Рада України, Президент України, Кабінет Міністрів України, Конституційний Суд України і Верховний Суд України.  

У Конституції України передбачені такі інститути системи «стримувань і противаг»:

 

право «вето» Президента на законопроект, прийнятий Верховною Радою;  імпічмент Президента з боку Верховної Ради, що призводить до його усунення з поста;  прийняття Верховною Радою резолюції недовіри Кабінету Міністрів, яка має наслідком його відставку;  участь Верховної Ради у формуванні Конституційного Суду (призначення третини складу); контроль Конституційного Суду за відповідністю Конституції законів та інших правових актів Верховної Ради, Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради Автономної Республіки Крим; дострокове припинення Президентом повноважень Верховної Ради у визначених Конституцією випадках; парламентський контроль Уповноваженим Верховної Ради з прав людини (омбудсманом) за дотриманням конституційних прав і свобод людини та ін.

Україна належить до змішаної форми правління, тому вона має такі ознаки системи «стримування і противаг»:

 

обрання президента та парламенту на загальних виборах; право президента розпустити парламент; широке коло спільних повноважень президента та парламенту країни, передусім становчих (формування уряду, судової гілки влади), контрольних (подвійна відповідальність уряду — і перед президентом, і перед парламентом); вкрай обмежені можливості відправити президента країни у відставку (досить складна процедура імпічменту); право відкладального вето президента країни.  
4,5(90 оценок)
Ответ:
аня2913
аня2913
29.08.2021

Я би сказав що ця фраза неправильно сформульована, бо закони не мають вищу юридичну силу. Закони наділені юридичною силою але не є вищими ніж той самий кодекс чи Конституція в ієрархії нормативно-правових актів по критерію юридичної сили в Україні. Правильно було би сформулювати що означає юридична сила закону. А в свою чергу юридична сила це основна властивість закону яка зумовлює настання правових наслідків, а саме: виникнення, зміни, припинення правовідносин. А чим вище ця юридична сила, то тим більший пріоритет має нормативно-правовий акт у застосуванні. Наприклад взяти Конституцію і допустим виборчий кодекс. Орієнтуючись на вищу юридичну силу Конституції виборчий кодекс не може відступати від її принципів, як і будь-який інший НПА, і тому подібне.

Объяснение:

4,5(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ