М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ilyaronaldo
ilyaronaldo
16.06.2021 07:11 •  Право

В чём взаимосвязь понятий государство, право и общество

👇
Ответ:
ivanbaclan
ivanbaclan
16.06.2021
Я не розумію можна на українські
4,7(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ludcolobanova
ludcolobanova
16.06.2021
Личность - это совокупность качеств человека, которые проявляются: в процессе жизни в обществе, в результате деятельности, в процессе общения с другими людьми. Но когда мы модем назвать себя личностью, а когда лишь индивидом?!
То есть личность - это некий сборник черт характера и каких-то своих тараканов в голове. Личность - это человек с собственным взглядом на вещи. Например, твои друзья сказали тебе сделать что-то плохое, но ты не согласился с их мнением, тем самым ты показал, что у тебя есть мнение и ты не просто раб, которым можно управлять.
Личностью может называться только тот человек, у которого есть постоянный взгляд на вещи, у которого есть своё мнение.
4,4(79 оценок)
Ответ:
ghrtoung
ghrtoung
16.06.2021

Тимчасове переведення на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, допускається за згодою працівника (частина перша ст. 33 КЗпП).

Строк тимчасового переведення на іншу роботу роботодавець і працівник встановлюють за домовленістю. Він визначається конкретним терміном або часом настання певної події (наприклад, повернення на роботу працівниці з відпустки для догляду за дитиною). Ініціатором переведення може виступати як працівник, так і роботодавець. У разі якщо про переведення просить роботодавець, він зобов’язаний отримати згоду на тимчасове переведення, яку працівник висловлює у заяві про переведення. У цій заяві працівник має обов’язково зазначити, що на час тимчасового переведення, робоче місце за попередньою посадою за ним зберігається.

Відповідно до абзацу другого п. 2.2 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 р. № 58 до трудової книжки працівника вносяться відомості про переведення на іншу постійну роботу. У графі 2 розділу «Відомості про роботу» трудової книжки необхідно зазначити: «Переведено на посаду таку-то», у графі 3 — робиться посилання на наказ про переведення. Вказувати про тимчасовий характер переведення не потрібно. Формулювання запису про переведення залежить від того, до якої категорії належить посада (професія), на яку переводять працівника

Тому дії начальника цеху є неправомірними, оскільки переведення було проведено без згоди на це працівника.

4,5(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ