Відповідь:
Я вважаю,що кримінальній відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину виповнилося 16 років. Однак, за вчинення окремих видів злочинів до кримінальної відповідальності притягуються неповнолітні особи у віці від 14 до 16 років.
Покарання не повнолітніх осіб залежить від рівня вчиненого злочину.
Отже,для неповнолітніх передбачені особливі, менш суворі, більш гуманні умови кримінальної відповідальності та покарання, порівняно з дорослими злочинцями, а саме:
за певних умов допускається можливість звільнення неповнолітнього від кримінальної відповідальності із застосуванням до нього примусових заходів виховного характеру;
скорочено види покарань та обмежено строки встановлених покарань;
передбачено більш м’які вимоги (умови) для звільнення від кримінального покарання;
зменшено строки після спливу яких до неповнолітнього можливе застосування умовно-дострокового звільнення, а також строки погашення і зняття судимості.
Пояснення:
Відповідь:
Людська гідність становить джерело, фундамент і основу цілого конституційного порядку в логічному, онтологічному та інтерпретаційному розумінні. Тому людську гідність не можна тлумачити тільки як одне з багатьох прав або свобод, оскільки таке розуміння гідності може призвести до звуження її змісту. З об’єктивної сторони гідність розглядають як один із принципів права. Гідність виступає як основа невід’ємних прав і свобод людини та правової системи в цілому. Людська гідність є первинною та визначальною для всіх інших соціальних, а також правових цінностей, зокрема свободи, справедливості та формальної рівності.
Пояснення:
Відповідь:
ОпеЕка (произношение слова как опЁка это неправильно) — устанавливается над малолетними (несовершеннолетние до 14 лет), которые остались без попечения родителей, а также это форма защиты прав и интересов гражданина, признанного судом недее
Попечительство - устанавливается над несовершеннолетними, достигшими 14 лет, которые остались без попечения родителей, а также это форма защиты гражданских прав и интересов совершеннолетнего лица, признанного судом ограниченно дее например, вследствие злоупотребления спиртными напитками или наркотическими средствами)
Пояснення: