М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
matumaxim
matumaxim
19.10.2022 18:56 •  Право

Громадянин Семенов по 20 липня включно перебував у щорічній відпустці. 21 липня він не вийшов на роботу. 22 липня, коли він з’явився на робочому місці, йому повідомили, що його звільнено за прогул. Семенов подав позов у суд із вимогою відновити його на роботі, пояснюючи свою відсутність 21 липня поважною причиною, — у залізничних касах Одеси, де він відпочивав з родиною, не було зворотних квитків з 18 по 21 липня. Яке рішення прийме суд? ​

👇
Ответ:
Кыкук
Кыкук
19.10.2022

Відповідно до судової практики причину відсутності працівника на роботі можна вважати поважною, якщо явці на роботу перешкоджали істотні обставини, які не можуть бути усунуті самим працівником. Суд прийме рішення відновити  Семенова на роботі так як  прогул був з  поважної причини .  

Объяснение:

4,6(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
apolo230kmn
apolo230kmn
19.10.2022
По первой задаче: В п. 1 ст. 12 СК РФ указано, что для заключения брака необходимы взаимное добровольное согласие мужчины и женщины, вступающих в брак, и достижение ими брачного возраста.
Условие добровольность в данном случае нарушено. На основании ст. 27 СК РФ такой брак может быть признан судом недействилельным.

По второй задаче:
На основании п. 3 ст. 42 СК РФ брачный договор не может ограничивать право или дее супругов, их право на обращение в суд за защитой своих прав; регулировать личные неимущественные отношения между супругами, права и обязанности супругов в отношении детей; предусматривать положения, ограничивающие право нетрудо нуждающегося супруга на получение содержания; содержать другие условия, которые ставят одного из супругов в крайне неблагоприятное положение или противоречат основным началам семейного законодательства.
На основании п. 2 ст. 16 СК РФ брак может быть прекращен по заявлению одного из супругов. Каких-либо ограничений данного права закон не устанавливает (кроме ст. 17, но она тут не подходит).
Таким образом, соглашение ничтожно, брак можно расторгать.
 
4,7(71 оценок)
Ответ:
iwanttobelllllive
iwanttobelllllive
19.10.2022
Про адміністративне затримання складається протокол, в якому зазначаються: дата і місце його складання; посада, прізвище, ім’я та по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу затриманого; час і мотиви затримання.
Протокол підписується посадовою особою, яка його склала, і затриманим. У разі відмови затриманого від підписання протоколу в ньому робиться запис про це.
За загальним правилом, відповідно до статті 263 КУпАП адміністративне затримання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, може тривати не більше трьох годин. У виняткових випадках, у зв’язку з особливою потребою законами України можуть бути встановлені інші строки адміністративного затримання. У той же час, згідно статті 29 Конституції України утримання під вартою як тимчасовий захід може застосовуватися на строк не більше 72 годин.
4,4(9 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ