М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
0Artemka0
0Artemka0
21.05.2022 08:08 •  Право

Задача з права Комерційний банк "Новий" уклав кредитний договір з представником фірми "Валес" Величко. Кредит не був повернутий у строк, зазначений в кредитному договорі, після чого банк звернувся з претензією до фірми "Валес". У відповіді на претензію комерційного банку "Новий" генеральний директор фірми "Валес" пояснив, що Величко не мав повноважень на укладення такого договору, а тому вимоги банку фірма не задовольнить. У своєму позові до суду комерційний банк Новий вимагав повернення кредиту фірмою Валес посилаючись на те, що кредитні кошти були перераховані на розрахунковий рахунок фірми Валесі використані нею. В свою чергу, фірма Валес подала зустрічний
позов про визнання правочину, укладеного між Величко та комерційним банком Новий недійсним. Як суд вирішить справу ? Аргументуйте свою відповідь, посилаючись на цивільне законодавство України.

👇
Ответ:
tanabybka
tanabybka
21.05.2022

Объяснение:

Одним з найпоширеніших юридичних фактів, з яким закон пов'язує виникнення цивільних правовідносин, є правочин. Згідно із ст. 202 ЦК України правочином є дія особи, спрямована на набуття, зміну чи припинення цивільних прав та обов'язків. Правочинам притаманні ознаки, що відрізняють їх від інших юридичних фактів. Так, правочин — це завжди вольова правомірна дія, спрямована на досягнення певної правової мети.

Види правочинів Залежно від кількості сторін, які укладають правочин, останні можуть бути односторонніми та дво- чи багатосторонніми (договори). Одностороннім правочином є дія однієї сторони, яка може бути представлена однією або кількома особами. Такий правочин створює обов'язки лише для особи, яка його вчинила (заповіт, відмова від прийняття спадщини тощо). При цьому він може створювати обов'язки для інших осіб лише у випадках, встановлених законом, або за домовленістю з цими особами (надання довіреності тощо). Дво- чи багатостороннім правочином є погоджена дія двох або більше сторін (наприклад, укладення договору поставки між замовником та постачальником або укладення договору про спільну діяльність між трьома або більше юридичними чи фізичними особами). До правовідносин, які виникли з односторонніх правочинів, застосовуються загальні положення про зобов'язання та про договори, якщо це не суперечить актам цивільного законодавства або суті одностороннього правочину.

Залежно від мети правочини поділяються на відплатні та безоплатні; каузальні та абстрактні. Під метою у правовому значенні слід розуміти відповідний правовий ефект, якого намагаються досягти сторони в правочині шляхом вчинення дій. У відплатному правочині дії однієї сторони відповідає обов'язок іншої сторони вчинити зустрічну дію. Наприклад, за договором міни продавець передає майно у власність покупця, а покупець зобов'язаний прийняти майно і передати майно, щодо якого здійснюється обмін. У безоплатному правочині обов'язок вчинити зустрічну дію відсутній. Наприклад, договір дарування, договір позички. Є правочини, які можуть бути як відплатними, так і безоплатними. Наприклад, договір зберігання, договір доручення тощо. У каузальному (від лат. саше — причина) правочині вбачається правова мета, якої прагне досягти сторона, укладаючи правочин. Більшість правочинів можна визнати каузальними, оскільки суб'єкти, які вчиняють правочини, прагнуть досягти певної мети. Якщо мета не визначена або є недосяжною, правочини, як правило, визнаються недійсними. Наприклад, за договором перевезення відправник прагне доставити вантаж у певне місце, а перевізник отримати за роботу певну винагороду. Абстрактні правочини віддалені від своєї мети. Щоб укласти такий правочин і щоб він був дійсним, обов'язкова вказівка на це в законі.

4,7(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Mirskaya
Mirskaya
21.05.2022
 Дочь известного героя 1812 года Н.Н. Раевского, Мария Николаевна, в 18 лет по воле отца вышла замуж за генерала князя С.Г. Волконского, который был гораздо старше ее. Как и жены других декабристов, она узнала о существовании тайного общества только тогда, когда большинство заговорщиков были заключены в крепость. Больная, едва оправившаяся от тяжелых первых родов, Волконская без колебаний не только встала на сторону мужа и его товарищей, но и поняла, чего требует от нее голос долга. Когда стал известен приговор, она решила, что последует за мужем в Сибирь, и осуществила это решение вопреки всем препятствиям, исходившим от семьи Раевских и от правительства. Николай I тотчас после казни пяти декабристов писал: "Этих женщин я больше всего боюсь…" А много лет спустя сказал: "Они проявили преданность, достойную уважения…". В Иркутске Волконскую встретил губернатор Цейдлерт, имевший тайное предписание "употребить всевозможные внушения и убеждения к обратному отъезду в Россию жен преступников". Волконская не вняла этим внушениям и подписала бумагу, где было сказано: "Жена, следуя за своим мужем и продолжая с ним супружескую связь, сделается естественно причастной его судьбе и потеряет прежнее звание, то есть будет уже признаваема не иначе как женой ссыльнокаторжного, и с тем вместе примет на себя переносить все, что такое состояние может иметь тягостного…".Без сомнения, самоотверженные подвиги жен декабристов – это подвиги верности и чести… Это подвиги любви…
4,4(33 оценок)
Ответ:
SweetLOL
SweetLOL
21.05.2022
1) Причины состоят в том, что в данный момент существует не традиционная семья, а современная. В которой оба супруга обладают равными правами и обязанностями, оба работают, оба ухаживают за детьми, распределяют обязанности по дому и тд. Последствия , самые жесточайшие,-развод.
2) На родителях в современном обществе лежит только бытовая функция семьи (материальное обеспечение детей), воспитанием же больше занимаются спец.учереждения(ясли,сад,школа,университет и тд). Мораль в обществе поменяла свою суть и родители требуют от детей иного поведения, хотя ничего по сути в воспитании и не предпринимают. Физическое наказание .
3) В счастливых семьях считается моветон ( некультурно ) говорить о дурном, вести себя не по образцу. Они должны стадно следовать правилам. Несчастливых не заботит материальное положение, а больше волнуются за взаимоотношения с родителями, за какие-лио личные проблемы, проблемы со здоровьем и т.д.
4,5(98 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ