М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kazhizhanov
kazhizhanov
24.12.2020 07:30 •  Право

.1. Під час патрулювання нічного міста наряд поліції помітив, як на подвір’ї аграрного коледжу дві особи намагаються зняти з трактора фари. Коли цих осіб затримали, виявилося, що це учні коледжу Легковажна Василина (17 років) та Довірливий Василь (16 років). їх доставили до міського управління поліції, де в присутності вихователя було складено протокол. Як кваліфікувати дії підлітків?
Визначте об’єкт правопорушення.
Яке стягнення можуть застосувати до Василини та Василя?
Чи є в цій ситуації обставини, що обтяжують відповідальність, і обставини, що пом’якшують відповідальність?

Ситуація 3. Учні 11-го класу (16-17 років) святкували Новий рік на квартирі однокласниці Мирослави (17 років), батьки якої перебували на відпочинку за кордоном. Близько опівночі школярі вийшли на балкон і почали голосно співати, сваритися. На вимогу сусідів припинити таку поведінку не реагували. А коли сусід Іван Петрович подзвонив до них у квартиру та пригрозив викликати поліцію, 17-річний Олексій, який вже був напідпитку, підійшов до дверей квартири Івана Петровича, став дзвонити у двері та викрикувати погрози. Однокласниця Катерина (16 років) підбурювала Олексія до цих дій. Згодом приїхав наряд поліції та склав протокол.
Як кваліфікувати дії школярів?
Визначте об’єкт правопорушення.
Яке стягнення можуть застосувати до Олексія?
Чи можуть притягнути до відповідальності Катерину?
Чи можуть притягнути до відповідальності батьків Мирослави?

Ситуація 4. Пізно ввечері у дворі багатоповерхового будинку група підлітків (16-17 років) поводилася галасливо, чіплялася до перехожих, іноді лунала нецензурна лайка. У цей час повз них проходив наряд поліції, який затримав усю групу підлітків і доставив до найближчого відділку поліції, де було складено протокол про скоєння адміністративного проступку. У відділку поліції затриманим запропонували добровільно здати заборонені речі (зброю, наркотичні засоби тощо). Усі затримані заявили, що не мають таких речей. Але під час особистого огляду та огляду речей у Єгора (17 років) вилучили пакетик з наркотиками, який він (з його слів) мав передати сусідові. Тоді Вадим (16 років) заявив, що в нього є пакетик з наркотиками, який дав йому на збереження сусід.
Як кваліфікувати дії підлітків?
Як кваліфікувати дії Єгора та Вадима?
Визначте об’єкти правопорушень.
Яке стягнення можуть застосувати до Єгора?
Яке стягнення може бути застосовано до Вадима?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Визначити податок на прибуток, податок на додану вартість, акцизний збір, податок на землю, плату заводу , податок з власників транспортних засобів, комунальний податок якщо в звітному періоді такі дані: 1) загальний доход від продажу 40000 пляшок горілки складає 1800000 грн. (в т. ч. ПДВ та Аз, ставка Аз 3 Євро за 1 літр 100% спирту, пляшка вміщує 0,5 л 40%); 2) на рахунок підприємства надійшли кошти за товари, вартість яких раніше була виключена із валових доходів у зв’язку із затримкою їх сплати – 1200000 грн. (в т.ч. ПДВ). 3) придбано сировини і матеріалів - 600000 грн. (в т.ч. ПДВ); 4) балансова вартість основних засобів на початок звітного періоду: а) автотранспорт(об’єм двигуна 1-1100 см3 , 2- 15000 см3) – 900000 грн.; б) будівлі і споруди – 500000 грн. 5) використовує воду на виробничі потреби (затверджений ліміт 100000 м3, фактично використано 110000 м3); 6) витрати пов’язані з оплатою праці склали – 9000 грн. 7)дане підприємство розташовано в м. Харкові і займає площу 7 га; 8)середньоспискова чисельність працюючих – 112 чол.; 9) доходи у вигляді прямих інвестицій на суму – 30000 
4,5(57 оценок)
Ответ:
755766
755766
24.12.2020
Законодатель в части 1 статьи 31 УК РФ дал легальное определение добровольного отказа от преступления, сказав, что им признается прекращение лицом приготовления к преступлению либо прекращение действий (бездействия), непосредственно направленных на совершение преступления, если лицо осознавало возможность доведения преступления до конца.
В части 2 статьи 31 УК РФ он указал, что лицо не подлежит уголовной ответственности за преступление, если оно добровольно и окончательно отказалось от доведения этого преступления до конца.
Как известно, под оконченным покушением подразумевается такое покушение, при котором субъект выполняет все действия, предусмотренные объективными признаками конкретного состава преступления , однако по независящим от него обстоятельствам преступное последствие не наступает.

Добровольный отказ от совершения преступления не может быть произведен после оконченного покушения как минимум по двум  причинам: во-первых, лицо не совершает всех действий, которые по его мнению необходимы для наступления общественно опасного последствия, то есть имеет место быть неоконченное покушение; во-вторых, не совершает названных действий, хотя осознает, что имеется реальная возможность их совершения и наступления в дальнейшем общественно опасных последствий, тогда как при оконченном покушении отказаться от их совершения невозможно, поскольку они уже совершены.
4,5(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ