М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Волна1610
Волна1610
06.09.2021 03:57 •  Право

Що передувало такій формі організації суспільства, як держава

👇
Ответ:
levkovich023
levkovich023
06.09.2021

Відповідь:

Пояснення:

Передували формі організації суспільства, як держава, різноманітні етапи людського розвитку і соціально-політичні процеси. Спочатку люди жили в примітивних спільнотах, де влада та організація суспільства базувалися на родовій структурі, племенах або кланах.

З плином часу суспільство поступово розвивалося, формувалися складніші структури, і виникла необхідність у спеціалізованих органах влади та управління. Поява землеробства, розвиток торгівлі, формування міст і поселень сприяли збільшенню населення і складності суспільства.

Одним із ключових факторів передумови виникнення держави було потреба у забезпеченні безпеки та захисту індивідів та їхнього майна. Для цього було необхідно встановити правила, закони і механізми виконання, які забезпечували порядок і регулювали взаємодію між людьми.

Крім того, розвиток технологій, економічний прогрес і культурний розмах вимагали більш складної організації та координації дій усіх членів суспільства. Виникнення держави сприяло створенню інституцій, що забезпечували розподіл влади, здійснювали контроль за дотриманням правил і законів, регулювали економічні відносини, здійснювали функції управління і забезпечення громадського благополуччя.

Таким чином, формування держави передували потреби суспільства в стабільності, захисті, управлінні та забезпеченні правопорядку, а також складність економічних, соціальних та культурних відносин. Держава виступає як інституційна структура, що спрямовує і регулює розвиток суспільства, забезпечує його функціонування та здійснює владу за певними правилами і процедурами.

4,4(42 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zhanar7777
zhanar7777
06.09.2021

совершенно невыгодные именно для себя условия дуэли, при которых даже пустяковая рана должна обернуться смертью?

6. Как автор подчёркивает большое волнение Печорина, несмотря на внешнее спокойствие?

7. Печорин пристально наблюдает за Грушницким? Какие его переживания он отмечает с удовольствием, а какие его разочаровывают?

8. Каких действий ждёт от Грушницкого Печорин? В какие условия ставит Грушницкого для этого Печорин?

9. Какие чувства испытывает Печорин к Грушницкому перед своим выстрелом? Как герой пытается повлиять на Грушницкого?

10. Как перед своим выстрелом Печорин вновь пытается примириться с Грушницким? После каких его слов герой стреляет

баллов

4,4(100 оценок)
Ответ:
natusikfire
natusikfire
06.09.2021
 Всі люди мають права. Ми, діти, теж маємо свої права. Організацією Об'єднаних Націй був прийнятий дуже важливий документ - Конвенція ООН про права дитини. Конвенція - це не просто заклик, а закон для тих країн, які її підписали. Головна мета Конвенції - зробити все для того, щоб дітям на всій Землі жилося краще, щоб вони були захищені і щасливі.    Про які ж права йдеться в Конвенції? Це перш за все право на життя, на ім'я, на громадянство, на захист життя, честі та гідності, право на сім'ю, на свою думку, на збереження своєї індивідуальності, на розвиток, на свободу думки, на освіту, на гру, на захист від усіх форм експлуатації, на охорону здоров'я, на відпочинок.Права не можна відібрати - ніхто не має права позбавити прав іншої людини або порушити ці права.    Права є у всіх людей. Їх не потрібно купувати, заробляти. Права ніхто не дає, людина отримує права від народження. Ми - люди, і ми всі рівні, а значить у нас у всіх однакові, рівні права.    Право охороняється і забезпечується державою. Права громадян України узаконені в Конституції - основному законі нашої країни.   Людина, яка знає свої права і поважає права інших людей, впевнено йде по життю. Давнє римське прислів'я говорить: "Там де право, там і захист". Тому є сенс знати закони, знати свої права. Знати, щоб захищатися. Щоб відчувати себе впевненіше, а значить, вільніше. Щоб знати свої права, але й не забувати про права інших. Щоб бути спокійними за своє майбутнє.   Людина, що не розбирається в законодавстві, не знає про свої права та обов'язки, не уявляє, що потрібно робити, якщо виникне складна ситуація, і є беззахисною перед усілякими негараздами. Таку людину можна змусити робити те, чого вона не повинен робити, або позбавити того, на що вона має право.   Тому всім нам потрібно знати свої права.
Детальніше - на -
4,6(100 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ