М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
udovilyudmila
udovilyudmila
30.12.2022 15:23 •  Право

Перед судебным следователем стоит маленький мужчина. – денис григорьев! – начинает следователь. – подойди поближе и отвечай на мои вопросы. седьмого числа сего июля железнодорожный сторож иван семенов , проходя утром по линии на 141-й версте, застал тебя за отвинчиванием гайки, коей рельсы прикрепляются к шпалам. вот она, эта гайка! с каковою гайкой он и задержал тебя. так ли это было? как сегодня квалифицировали бы подобное деяние?

👇
Ответ:
teymurvalikhan1
teymurvalikhan1
30.12.2022
Статья 267. Приведение в негодность транспортных средств или путей сообщения
1. Разрушение, повреждение или приведение иным в негодное для эксплуатации состояние транспортного средства, путей сообщения, средств сигнализации или связи либо другого транспортного оборудования, а равно блокирование транспортных коммуникаций, если эти деяния повлекли по неосторожности причинение тяжкого вреда здоровью человека либо причинение крупного ущерба, -
наказываются штрафом в размере от ста тысяч до трехсот тысяч рублей или в размере заработной платы или иного дохода осужденного за период от одного года до двух лет, либо принудительными работами на срок до четырех лет, либо лишением свободы на тот же срок.
2. Те же деяния, повлекшие по неосторожности смерть человека, -
наказываются лишением свободы на срок до восьми лет.

Поскольку вреда никакого не было, сейчас бы никак это не квалифицировали
4,4(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ivanruzanov553
ivanruzanov553
30.12.2022

Кожна людина від нарождення має природні права. Всі вони закріплені в Декларації прав людини, яка прийнята міжнародним товариством. Дивно, але людству знадобилися століття, щоб зрозуміти власні права та утвердити їх. Вони ж такі прості та ясні! І якщо всі люди будуть поважати свої та чужі права, на Землі значно поменшає горя, сліз та кривди.

Першим і головним правом людини є її право на життя. Людське існування має бути священним для всіх. Також кожен має право не просто прожити своє життя, але прожити гідно. Щоб ніхто інший не принижував особистість, ані морально, ані фізично. Не бив, не залякував, не примушував до чогось. Людина має право на власну гідність та волю. І тому вона має право вільно обирати: де вчитися, де працювати, кого кохати.

Також кожному дається право на приватну власність та таємницю праватного життя. Така вже людська природа, що всі ми бажаємо мати щось своє: будинок, автомобіль тощо. Ніхто не має права відбирати це в нас.

Охороняти права людини має держава та її закони. Але людям часто доводиться боронити себе саме від держави та її керівників. Ще сімдесят років тому в нашій країні розстрілювали хлопців, які не хотіли служити в армії. В той же час у Європі деяким слабким на здоров'я жінкам забороняли народжувати дітей задля “чистоти нації”.

Дуже добре, що ці часи минули, людство стало більш свідомим. Але не можна сказати, що права людини дотримуються добре, і в нашій країні теж. Для багатих та владних громадян права немовби ширші, а для простого народу — вужчі.

Особисто я вважаю, що кожен з нас має сам стежити, чи не порушуються його права та свободи. А також, і це головне - поважати права інших, не менше, ніж власні. Тоді вже сама держава зможе називатися правовою.

4,6(60 оценок)
Ответ:
юлия1924
юлия1924
30.12.2022
1) так як студент вже повнолітній, відповідальність він буде нести особисто, а саме адміністративну, студент повинен буде оплатити штраф (який встановлений у даному закладі) та рахунок.
2) в даному випадку спадкування відбувається за законом (тому, що не має заповіту), нажаль ви не вказали скільки часу пройшло, якщо пройшло більше чим 6 місяців, то ви пропустили строк прийняття спадщини. Якщо ви його пропустили, то потрібно в судовому порядку цей строк відновлювати. Якщо ж ви його не пропустили, то для отримання спадщини потрібно особисто подати заяву нотаріусу, за місцем відкриття спадщини.
(з цією ситуацією краще звернутися до кваліфікованого юриста, він вам підкаже, які саме потрібні документи)
4,4(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ