М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
диана2263
диана2263
02.04.2020 05:57 •  Право

Виправте помилки: під час контрольної роботи з правознавства олеся,демонструючи свої знання з правознавства,навела приклад застосування норм права на практиці: "олексій олександрович раптово розбагатів: орендував земельну ділянку та території підсобного господарства коледжу, де вирощував сільськогосподарські культури, а коли строк оренди минув, ділянка перейшла йому у власність. потім він її вигідно продав. з отриманими грошима олексій олександрович поїхав до києва, де познайомився з резидентом сша і купив у нього ліцензію на торгівлю спиртними напоями. після повернення додомувін був притягнутий до матеріальної відповідальності прокуратурою міста за порушення правил розпорядку коледжу. "

👇
Ответ:
dickosh97
dickosh97
02.04.2020
Під час контрольної роботи з правознавства,Олеся демонструючи свої знання з правознавства,навела приклад застосування норм права на практиці:
"Олексій Олександрович раптово розбагатів орендувавШИ земельну ділянку НА території підсобного господарства коледжу, де вирощував сільськогосподарські культури, а коли тривалість оренди ЗАКІНЧИЛАСЬ, ділянка перейшла йому В ЙОГО власність. Потім він її вигідно продав. З отриманими грошима Олексій Олександрович поїхав до Києва, де познайомився з резидентом США і купив у нього ліцензію на торгівлю спиртними напоями. Після повернення додому він був притягнутий до матеріальної відповідальності прокуратурою міста за порушення правил розпорядку коледжу. "

=> Я замінив деякі слова и повиправляв твої,також замінив знаки(коми),поставив їх в правильній послідовності
4,7(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Asilkhab5509
Asilkhab5509
02.04.2020
Юридичний механізм захисту прав людини – це можливості здійснення громадянами певних вчинків щодо захисту власних прав і свобод . Конституція України передбачає можливості здійснення громадянами дій, спрямованих на захист їх прав і свобод, як: - захищати своє життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань; - об’єднуватися в політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод; - проводити збори, мітинги, походи і демонстрації; - направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення до органів державної влади; - захищати в суді свої права і свободи; - звертатися за захистом своїх прав до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини; - звертатися за захистом своїх прав і свобод до відповідних міжнародних установ або органів. Конституція України досить чітко визначає систему органів та посадових осіб різних рівнів, які повинні захищати права і свободи людини і громадянина. Це: Президент України, Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, місцеві державні адміністрації, підсистема судів загальної юрисдикції та спеціалізованих судів, Конституційний Суд України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, прокуратура, адвокатура, інші правоохоронні органи України. Верховна Рада України здійснює захист прав і свобод через законодавчу діяльність шляхом визначення виключно в законах України прав і свобод людини і громадянина, гарантій цих прав і свобод, основних обов'язків громадян; громадянства, правосуб'єктності громадян, статусу іноземців і осіб без громадянства; прав корінних народів і національних меншин; основ соціального захисту; визначення правового режиму власності, правових засад і гарантій підприємництва, правил конкуренції та норм антимонопольного регулювання (пп. 1-3, 6-8 ч. 1 ст. 92 Конституції).
4,4(52 оценок)
Ответ:
Anastasia987654321
Anastasia987654321
02.04.2020
Естественно всем предпочтительное выбирать 10 класс средней школы,так как у тебя будет возможность поступать в высшие заведения , получать качественное достойное образование и высокий уровень профессиональных зунов. В профессиональные учебные заведения подростки обычно идут после получения основного общего образования. В такие, как ПТУ и техникум. В них есть свои плюсы, ты получаешь профессиональную компетентность , определенные навыки работы в той или иной сфере. Обычно в техникумах и ПТУ проходится ускоренная программа за 9-11 класс (школьный) и делается упор на ваши навыки. Сначала вы получаете там профессиональное начальное образование , а потом уже идёт среднее профессиональное.
Подчёркиваю , что в каждом есть свои же плюсы. Предпочтительнее Заканчивать среднее полное образование и идти в институты , заканчивать бакалавриат и далее магистратуру. Конечно надо развивать свой кругозор, и не идти по одной ступени и развивать в себе новые,разные навыки обучения. Всего наилучшего, все писала сама) Если будут грамматические ошибки, извините.
4,4(93 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ