М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dan2013215671
dan2013215671
03.03.2023 05:56 •  Право

Инспектор отдела кадров гришина, работающая по совместительству , на которую была возложена обязанность подготовки документов, необходимых для назначения пенсии работникам организации, систематически занималась вымогательством подарков от лиц пенсионного возраста. последний раз это было 4 ноября. работодатель, узнав об этом, тут же уволил гришину по п.7 ст.81 тк. 4 апреля того же года гришиной был объявлен выговор за прогул без уважительных причин. гришина через 3 месяца после того, как она расписалась в приказе об увольнении, обратилась с иском о восстановлении на работе. ваши варианты решения суда.

👇
Ответ:
vkutepova1999
vkutepova1999
03.03.2023
Решение суда:
- отказать Гришиной в удовлетворении заявленных требований в связи с пропуском установленного месячного срока обращения в суд за разрешением индивидуального трудового спора.

(Трудовой кодекс РФ.
Статья 392.
Сроки обращения в суд за разрешением индивидуального трудового спора.
Работник имеет право обратиться в суд за разрешением индивидуального трудового спора в течение трех месяцев со дня, когда он узнал или должен был узнать о нарушении своего права, а по спорам об увольнении - в течение одного месяца со дня вручения ему копии приказа об увольнении либо со дня выдачи трудовой книжки.
4,8(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aleksandrakova4
aleksandrakova4
03.03.2023

Відповідь:

а) немайнові відносини (в цивільному праві "особисті немайнові" відносини") - це права гарантовані Конституцією України, такі право на життя, право на охорону здоров'я, право на безпечне для життя і здоров'я довкілля, право на свободу та особисту недоторканність, право на недоторканність особистого і сімейного життя, право на повагу до гідності та честі, право на таємницю листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції, право на вільний вибір місця проживання та на свободу пересування

б) майнові відносини - відносини товарно-грошові або пов"язані з власністю - придбання (купівлі-продаж, міна, дарування), перевезення (договір перевезення) речей, надання послуг, підряд.

в) відносини у сфері інтелектуальної власності -  відносини, які виникають в результати духовної та інтелектуальної творчості. Факти створення літературних, наукових, драматичних творів, сценаріїв кінофільмів, радіо- і телевізійних передач тощо є юридичними фактами, що породжують авторські правовідносини, на захист яких автор має право, як і на отримання винагороди за використання його твору.

Пояснення:

4,5(22 оценок)
Ответ:
VeronikaCat20
VeronikaCat20
03.03.2023

Тут тяжко сказати,я допогла чим змогла)

Дуже різним політичним силам вдається знаходити серед висловів Шевченка такі, які свідчать про нібито близькість переконань Шевченка до ідеології саме цих сил. Зокрема, образ Шевченка брався на озброєння як офіційною радянською пропагандою, так і націоналістичними колами. Натомість існує думка, що насправді політичні переконання Шевченка були нечіткими, оскільки він був насамперед поетом, а не політиком.

Объяснение:

Просто він не був політиком.І тут дуже тяжко визначитися.Бо він насамперед поет

4,7(16 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ